Перлата в лятната селекция на ЦСКА Стефано Сенси отправи първото си послание към феновете на „червените“. 

Италианският полузащитник, който подписа двугодишен договор с клуба, заяви, че очаква с нетърпение момента, в който ще излезе пред привържениците на стадиона.

Бившият халф на Интер се обърна към феновете чрез официалните медийни канали на ЦСКА, като не скри вълнението си от новото предизвикателство.

„Здравейте на всички фенове! Наистина се радвам, че съм тук и нямам търпение да ви видя на стадиона. Само ЦСКА!“, заяви Сенси.