93 минута: Край на мача. Левски стига до успеха. 91 минута. Поредно центриране от фаул за ЦСКА, нищо опасно. 91 минута: Последна смяна за Левски. На мястото на Бардон влиза Милан Коприваров. 90 минута: 3 минути продължение. 90 минута: Нов пряк свободен удар за ЦСКА. Петре центрира, но Петков успява да боксира. 88 минута: Удар на Петре, но право в ръцете на Георги Петков. 87 минута: ЦСКА получава нов шанс, тъй като ще изпълни пряк свободен удар от чудесна позиция - на 3-4 метра пред наказателното поле. 85 минута: ЦСКА пропуска златен шанс! Петре е изведен добре по лявото крило. Центрира прострелно по земя и при далечната греда Трика се хвърля с шпагат да засече топката в опразнената врата, но ъгълът очевидно му е остър и топката се оплита в мрежата от външната страна. 82 минута: Смяна за Левски. Излиза Телкийски и на негово място мача ще доиграе Емил Ангелов. 81 минута: Центриране  в полето на Левски, Гийом среля, но топката рикошира и излиза в корнер. След изпълнението му - нищо опасно. 80 минута: Жълт картон за Ричард за нарушение в центъра срещу Велизар Димитров. 79 минута. Играта на сините става все по-затворена и засега червените не успяват да достигнат до реална голова възможност. 75 минута. Гийом опитва изненадващ удар от почти 30 метра, но Петков успява да спаси. 73 минута. Вагнер центрира през цялата защита на ЦСКА към Ангелов, той от въздуха сваля топката много удобно към Йовов, който опитва удар от воле, но топката рикошира и излиза в корнер. 71 минута. Игор Томашич играе нескопосано в защита и създава напрежение пред вратата на Левски, но Гийом е далеч, за да се възползва. 70 минута. Атака по крилото на сините. Топката е центрирана в полето, но никой не успява да застраши Петров. 69 минута. Смяна за ЦСКА. На мястото на Манолов влиза Гийом да Заади. 68 минута: ЦСКА има претенции за дузпа, тъй като Томашич влиза отзад на футболист на червените, за да избие топката. Съдията преценява, че няма нарушение, и свири корнер. 66 минута: Многоходова комбинация на ЦСКА пред наказателното поле на Левски, накрая Трика има шанс да изведе Роберт Петров на чудесна позиция за стрелба, но се бави и проваля положението. 65 минута: ЦСКА опитва да притиска съперника и това дава резултат, като вратарят Петков чисти върнатата топка в тъч. 63 минута. Центриране на Петре отдясно, но вратарят Петков спокойно лови. 60 минута: Пряк свободен удар за ЦСКА на удобна за центриране позиция. След центрирането - опит за задна ножица на футболист на червените, но нищо опасно. 55 минута. Жълт картон за Елин Топузаков за влизане отзад срещу Мирослав Манолов. 53 минута. Жълт картон за Роберт Петров за влизане отзад срещу Бардон. 51 минута. Жълт картон за Боримиров за нарушение срещу Тиаго Силва. 49 минута: ГОЛ. Седрик Бардон открива резултата. Вратарят  Петров познава ъгъла, но въпреки това топката минава под плонжа му. 48 минута: ДУЗПА ЗА ЛЕВСКИ: Даниел Боримиров е съборен в наказателното поле и е свирена дузпа. 46 минута. Начало на второто полувреме. В състава на Левски е извършена смяна. Христо Йовов е заменил Георги Иванов. 45+2 минута.  Край на първото полувреме. 44 минута. Телкийски е изведен по идентичен начин в коридор, но и той не успява да намери съотборник. 43 минута: Велизар извежда много добре в коридор Петре по крилото, но центрирането на румънеца не намира никого. 37 минута. Спортсменска проява на Петре, който връща пуснатата от съдията спорна топка в половината на Левски 35 минута. Жълт картон и за Кирил Котев от ЦСКА за идентично безсмислено нарушение срещу Станислав Ангелов 34 минута. Жълт картон за Седрик Бардон от Левски за професионален фаул срещу Тиаго Силва. 28 минута.  Телкийски стреля много точно в далечния ъгъл, но ударът не е силен и Петров успява да избие в корнер. 27 минута. Гонзо е съборен на 5 метра пред наказателното поле - чудесна позиция за пряк обстрел. 24 минута: ГРЕДА ЗА ЦСКА. Мирослав Манолов опитва пробив през центъра, но е съборен на 5 метра пред наказателното поле. Връхлитащият зад него Трика стреля веднага и топката удря напречната греда. 22 минута: След продължително разиграване на Левски, топката е изчистена неточно от защитник на ЦСКА и попада в Станислав Ангелов, който от ъгъла на наказателното поле среля, но на метър встрани от близката греда. 18 минута: До момента темпото на игра не е особено високо, вероятно последица от мачовете на двата отбора в европейските турнири. 14 минута: ЦСКА опитва постепенна многоходова атака, завършила с центриране на Петре, което обаче дори не достига до наказателното поле. 12 минута: Дълъг пас извежда Телкийски по крилото, той със сетни усилия стига топката до аутлинията и я връща назад, но право във вратаря Ивайло Петров. 10 минута: Нова добра комбинация между Ангелов и Бардон, но този път французинът не успява да намери съотборник. 8 минута: Станислав Ангелов пробива много мощно по крилото, след това намира точно Бардон около точката на дузпата, но французина няма добра позиция за стрелба и връща към Ричард. Той стреля силно, но топката минава в страни от гредата. 3 минута.  Станислав Ангелов пробва типичен за него пробив между няколко човека, но е съборен пред наказателното поле на ЦСКА. Съдията обаче дава сигнал играта да продължи. 1 минута. Съдията Христо Ристосков дава начало на мача.

Състави:

Левски: 1.Георги Петков, 25.Лусио Вагнер, 3.Живко Миланов, 4.Игор Томашич, 27.Седрик Бардон, 6.Ричард Еромоигбе, 7.Даниел Боримиров, 20.Станислав Ангелов, 9.Георги Иванов, 21.Димитър Телкийски, 11.Елин Топузаков. ЦСКА: 22.Ивайло Петров, 3.Александър Тунчев, 5.Кирил Котев, 6.Сергей Якирович, 14.Валентин Илиев, 24.Роберт Петров, 18.Флорентин Петре, 19.Еуген Трика, 27.Тиаго Силва, 8.Велизар Димитров, 31.Мирослав Манолов.