Милан записа второ поредно равенство 1:1 като не успя да спечели като гост на Каляри. Росонерите дори изостанаха в резултата, но успяха да вземат точка след прекрасен гол на Бонавентура. Точката обаче беше достатъчна на росонерите да влязат в топ 3, след като градския съперник Интер успя да победи Сампдория, а Удинезе падна от Фиорентина.
Треньорът на росонерите Филипо Индзаги заложи в атака на Ел Шаарави, Торес и Хонда, а Менез остана на пейката. Бонавентура бе върнат в средата на терена. На вратата отново беше Кристиян Абиати.
Каляри, воден от Зденек Земан, не изневери на любимото на треньора 4-3-3. Ибарбо, Сау и Косу бяха в предни позиции.
Още в началото Каляри имаше възможност да открие. Тя се падна на Ибарбо, който виждаше празната врата, но Рами успя да избие в последния момент.
Домакините започнаха по-добре и логично стигнаха до гола в 24-ата минута. Прекрасна контраатака отляво завърши с центриране на Сау. Вратарят Абиати излезе, но не стигна до топката и бе изпреварен от Ибарбо, който засече с глава във вратата.
Каляри бе на път да вкара и втори гол. Този път Ибарбо пусна прекрасен пас към Сау, но Абиати се намеси и спаси.
Само 8 минути обаче издържа аванса на Каляри. В 32-ата минута Бонавентура вкара прекрасен гол. Той изненада вратаря на домакините с удар от над 30 метра, който се заби в горния ъгъл.
Този гол даде импулс на Милан. Мунтари пропусна да вкара с мощен удар от дистанция. След паузата двата отбора продължиха да атакуват без да спират, но до голове не стигнаха. Ибарбо и Сау имаха добри ситуации пред вратата на Абиати. Ел Шаарави и Де Йонг пропуснаха за Милан.








КЗК разследва картел при доставки на храна в училища и детски градини
Васко Ешкенази за лятното турне: Тангото има различни лица като живота
4 млн. евро изчезнаха от гръцка компания, парите били преведени по сметки в България
Синдикатите: Без по-високи заплати ще загубим младите преподаватели
Кучета обезобразиха жена в Самоков, собственикът е задържан
Теменужка Петкова за "Боташ": Отново се постигат някакви договорки на тъмно
Бъди LIVE с Dnes.bg: Ясен е печелившият в играта с билети за Aniventure Comic Con
Казуса "Петрохан": Майката на Калушев отказва да продаде хижата на БТС
Какво се поврежда най-често в колата при летните пътувания
Парадокс - ЕС унищожи евтините коли, а сега иска да ги върне
Камион почиства пътища в Китай с 80 км/ч
Следващото Bentley ще бъде само на ток и ще се казва Torcal
Роландо Ромеро защитава титлата си срещу Теофимо Лопес в Лас Вегас
WBO нареди: Дмитрий Бивол трябва да защитава титлата си срещу Калъм Смит
Николай Йоргов: "Спарингите са най-добрият начин за боец да се усъвършенства!" (ВИДЕО)
Рение де Ридер и Роман Долидзе се местят в полутежка категория за сблъсък на UFC Sacramento
Какво да ядем при стомашно-чревен вирус?
Лечение на акне през лятото – ретиноиди, бензоил пероксид и фотозащита
Как да тренираме безопасно през летния сезон?
Полипи в носа – симптоми и съвременни методи на лечение
Коментари
Напиши коментар13:47 | 14 ное 2014 г.
12:06 | 6 ное 2014 г.
07:38 | 30 окт 2014 г.
01:33 | 30 окт 2014 г.
01:03 | 30 окт 2014 г.
Напиши коментар