Треньорът на Сампдория Синиша Михайлович не пожела да коментира бъдещето си. Сърбинът е спряган за наставник на Милан, като именно срещу този съперник неговия отбор взе реми 1:1 снощи.
„Добрата новина е, че точно ние държим бъдещето в ръцете си. До края на сезона ни остават 8 мача и трябва да запазим мястото си в класирането. Ако в дебютния ми сезон в клуба се класираме за Лига Европа - супер. Ако ли не – тогава вече ще видим какво ще стане", обяви Михайлович.
„През първото полувреме нищо в играта ни не се получаваше. Губехме топката твърде лесно. На почивката промених схемата на игра и нещата потръгнаха. Открихме резултата и в следващите 10-15 минути Милан наистина страдаше”, анализира мача Михайлович.
„Ние обаче не се възползвахме от предимството си, а за сметка на това допуснахме изравнителен гол. В края Сусо можеше да вкара и да загубим мача. Добре, че топката срещна гредата. Липсва ни характер за такива мачове", призна накрая специалистът.








Обедна емисия
3 зодии навлизат в мощен етап от живота си на 17 юли 2026
Брутална градушка, колкото човешка длан, удари Франция ВИДЕО/СНИМКИ
34-годишен е задържан за домашно насилие в Свищов
Един служител на МВР ни струва 3589 евро
BMW и Toyota вече зареждат колите си с бензин без съдържание на петрол
Как модерните коли „мислят“ преди вас, когато натиснете газта
Xiaomi направи хибрид, които се сравнява с електромобил
Шефът на Toyota призова японските марки към обединение
UFC се завръща в Оклахома Сити с битка между Дрикус дю Плеси и Камару Усман
Антъни Джошуа отправи послание към Тайсън Фюри: Ако иска, нека дойде на моя ринг
Хабиб: Аржентина показа дух, но Англия спря да играе
Златева отчете изплащането на наследени финансови щети
Защо болестта на Паркинсон и деменцията изискват повече внимание през жегите?
Кога онлайн консултацията със специалист може да ни спести време и излишно притеснение?
Секс на плажа и с какво трябва да се внимава?
Омбудсманът иска по-силна защита на учениците със СОП
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар