Марио Балотели ще започне титуляр за Милан за първи път, откакто се завърна в клуба. Според медиите в Италия нападателят почти сигурно ще започне гостуването на Удинезе довечера от първата минута.

Според “Тутомеркато” треньорът на “росонерите” Синиша Михайлович ще направи няколко промени в състава си в сравнение с победата над Палермо (3:2) от събота.

Балотели ще замени Луис Адриано и ще си партнира с Карлос Бака в атака, а Кейсуке Хонда ще действа зад тях.

Двубоят пропускат Игнасио Абате и Юрай Куцка, които получиха контузии в събота и така най-вероятно 18-годишният Давиде Калабрия ще започне като титуляр на десния бек. Талантът направи страхотен мач срещу Палермо. Андреа Поли пък ще заеме мястото на Куцка в средата на терена.

В групата за мача попаднаха младоците Андреас Ламас и Мануел Локатели, които обаче едва ли ще запишат минути за Милан.