Треньорът на Милан призна, че е бесен на нападателите си след загубата с 0:1 в гостуването на Ювентус.

“Росонерите” загубиха след гол на Пауло Дибала през второто полувреме, въпреки че се представиха добре, а на вратата Джанлуиджи Донарума отново имаше прекрасни спасявания.

“Играхме добре в защита, но мисля, че проблемите ни дойдоха от атаката, където допуснахме глупави грешки. Мачът беше равностоен, след което Ювентус ни постави под напрежение”, заяви Михайлович.

“Ядосан съм на Черчи. Той постоянно получаваше топката без да се движи достатъчно. Това трябва да се промени, за да може да мине покрай защитник.

Трябва да продължаваме да се развиваме и да вървим във възходяща линия. Мисля, че защитата ни най-накрая влезе в част, но сега трябва да сме по-добри в нападение. Нашите нападатели поглеждаха назад твърде често, което им донесе повече трудности да стрелят към вратата”, добави треньорът на Милан.