Милан - Фиорентина, мач от 25-ия кръг на италианската Серия "А", стадион "Сан Сиро, тази вечер от 21:45 часа
Групата на Милан
Вратари: Донарума, Плицари, Сторари
Защитници: Абате, Калабрия, Гомес, Палета, Вангиони, Сапата, Дзукети
Халфове: Бертолачи, Мати Фернандес, Хонда, Куцка, Локатели, Пашалич, Поли, Соса
Нападатели: Бака, Деулофеу, Лападула, Окампос, Сусо, Кутроне
Контузени: Монтоливо, Бонавентура, Романьоли, Де Шилио, Антонели
Наказани: няма
Прогнозата на Gol.bg:
Милан и Фиорентина все още не са се отказали от амбициите си да играят в Европа, нозагубилият в този мач по всяка вероятност ще се прости с надеждите за топ 5 в първенството.
"Росонерите" се отърсиха от трите поредни загуби, но продължават се мъчат за всяка точка в големи драми (4 от последните 8 гола са вкарали след 85-ата минута). Фиорентина пък се засили напоследък (само 1 загуба в последните си 7 мача) и със сигурност отива на "Сан Сиро" да вземе поне точка.
Милан ще укрепне малко, тъй като след наказания в състава се завръщат Габриел Палета и Юрай Куцка. В лазарета обаче все ще има основни играчи като Рикардо Монтоливо, Джакомо Бонавентура, Алесио Романьоли, Матия Де Шилио и Лука Антонели.
Надеждите за голове са от триото Бака, Сусо и Деулофеу. В лагера на Фиорентина голямата липса е наказания Федерико Бернардески, а полякът Драговски е аут заради травма. Там погледите са насочени към голмайстора Никола Калинич (10 гола), от когото се очаква да порази и вратата на Милан.
Довечера ще се изиграе мач №155 между двата отбора в италианския елит, като в досегашните Милан има сериозно предимство. Балансът е 69 победи за "росонерите", 42 равенства и 42 загуби. Напоследък обаче Милан изпитва сериозни трудности срещу "виолетовите" - спечели едва два пъти в последните 11 мача.
В първата среща от есента двата тима не успяха да си отбележат голове. Едва ли обаче този път мрежите ще останат сухи. Двубоят се очертава да е доста завързан и нищо чудно съперниците да се закопаят с равенство.
Резултат: 1:1







Министърът на отбраната: Чакаме отговор от Украйна откъде е излетял дронът
20-годишна жена е в тежко състояние след катастрофа на АМ "Тракия"
Украинското знаме изчезна от центъра на Прищина след изявление на Зеленски
Заради Зеленски: В Косово свалиха украинското знаме
Съдията по делото за убийството на Георги: Такова принизяване на човек и гаври не съм виждал в моя стаж
Заради граничните проверки: Задълбочава се кризата между Испания и Италия
Лодка с туристи се преобърна до Статуята на свободата, жена и бебе загинаха
Колите могат сами да спират превишението на скоростта, но нямат разрешение
Шофьори масово пренебрегват въртящо се копче вляво от волана
Електромобилите най-после станаха по-евтини от хибридите
Шестгодишен подкара кола и блъсна жена на пешеходна пътека
Марк Зукърбърг и Мераб Двалишвили си спретнаха зрелищен спаринг в морето (ВИДЕО)
Алистър Овърийм посочи две големи имена за боксови битки
Дъщерята на легендата Франк Мир ще се бори за договор с UFC
Дакота Дичева със счупени ръце след PFL New York
Дори лекото недоспиване може да повиши теглото
Компактен CRISPR ензим приближава терапиите, които редактират гени в тъканите
Топлинен удар и дехидратация при кърмачета: какво трябва да знаят родителите
Кървене след секс – трябва ли да се притесняваме?
Коментари
Напиши коментар22:26 | 19 фев 2017 г.
20:00 | 19 фев 2017 г.
15:53 | 19 фев 2017 г.
Напиши коментар