Кротоне - Милан, мач от 1-вия кръг на Серия А, стадион "Енцио Шида", 21:45 часа българско време.
Прогнозата на Gol.bg:
Амбициозният проект на Милан започва участието си в Серия А с всичко най-добро. Може би най-добрият трансфер на “росонерите” бе този, че Джанлуиджи Донарума остана в клуба. 18-годишният вратар вече има 68 мача в Серия А и вече се утвърди като един от най-добрите в първенството.
“Аз съм на 18 години и трябваше да вземе много голямо решение, но не можеш. Просто исках да си изчистя мислите и просто чаках да свърши Европейското първенство за юноши”, каза Донарума.
Вратарят призна, че е бил притеснен преди маза на Милан срещу Шкендрия (6:0) в плейофите на Лига Европа. “Бях малко притеснен. Страхувах се от негативните реакции на феновете, така че бях песимист. Но вместо това те ме посрещнаха добре и всичко е наред”, каза вратарят.
Очаква се Донарума да започне титуляр, както и новите попълнения Леонардо Бонучи, Хакан Чалханоглу и Андре Силва.
“Бонучи остави отлични впечатления в мен. Честно казано, бях изненадан от информациите, че ще дойде в Милан, но се видя, че директорите свършиха прекрасна работа. Лео наистина ще ни помогне много”, добави Донарума.
Кротоне беше един от отборите на миналото първенство, след като си осигури мястото в елита едва в последния кръг. Александър Тонев и съотборниците му направиха много добра подготовка и сега се очаква много повече от тях.
“Страхотно е, че ще играем още на старта срещу Милан. Винаги е добре да срещаш голям клуб, има ентусиазъм на трибуните и в града. Ние обаче знаем съставките, за да останем в Серия А отново - много работа, отдаденост и саможертва”, заяви вратарят на Кротоне Алекс Кордаз.
Резултат: 1:2







Жестоко убийство с метална тръба в Монтана
Брокери: До 10% покачване на цените на жилищата тази година
Силяновска също се обади за промяната на Конституцията
4 грешки при приготвянето на смути
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар22:48 | 20 авг 2017 г.
22:39 | 20 авг 2017 г.
22:24 | 20 авг 2017 г.
21:59 | 20 авг 2017 г.
19:37 | 20 авг 2017 г.
16:29 | 20 авг 2017 г.
16:19 | 20 авг 2017 г.
16:16 | 20 авг 2017 г.
16:00 | 20 авг 2017 г.
15:57 | 20 авг 2017 г.
Напиши коментар