Завършилият на осмо място в унгарското първенство през миналия сезон Залаегерсег победи шампиона на Италия Милан с 3:2 в приятелски мач.

Домакините излязоха напред в резултата още във втората минута, когато най-съобразителен в наказтелното поле след разбъркване при ъглов удар се оказа Мешак Убочиома, който останал непоктрит с хубав удар намер мрежата на Татарушану.

Само три минути по-късно Матяс Тайти реализира трето попадение за Залаегерсег след страхотен удар от далечна дистанция.

Половин час след началото на мача Милан се върна в срещата, след като точен от дузпа бе Оливие Жиру, предава Тема спорт.

В 86-ата минута Милан вкара още един гол, след като Раде Крунич се озова на добра позиция в наказателното поле и с мощен удар под напречната греда оформи крайното 3:2.

Снимка: twitter.com/acmilan