Новото попълнение на Интер Джонатан Бибиани вярва, че може да помогне на "нерадзурите" да подобрят класирането си, сравнение с последните два сезона в Серия "А".
Още по темата
27-годишният футболист, който стоя 11 месеца извън терените заради сърдечно заболяване, подписа за четири години с родния си клуб. Той вече е напълно здрав и добави, че не се страхува от нови проблеми.
"Не знам кога ще изляза на терена. Не може да се каже точна дата, зависи как тялото ми реагира на натоварванията. Но искам да покажа какво мога. Ще дам най-доброто от себе си и не ме е страх. Нямаше да се върне, ако не бях в състояние да играя без да се притеснявам", каза Биабиани.
Той дебютира за Интер през 2007 година, преди да бъде даден под наем на Киево, Модена и Парма. "Радвам се, че се връщам. Това е мястото къде съм израснал. Интер винаги е бил първият ми избор".
"Това лято отборът се подсили с някои страхотни състезатели. Мисля, че ще имаме успешен сезон. Вълнуващо е отново да работя с него", добави Биабиани.
Ci vediamo allo stadio, niente è come esserci. Ecco il saluto di Jonathan Biabiany per voi!Molto altro sul nostro account Snapchat: interofficial
Posted by F.C. Internazionale Milano on 13 юли 2015 г.







Могат ли иранските подводници да застрашат ВМС на САЩ?
В "България сутрин" на 16 май от 09:30 часа: Най-модерният грим за баловете тази година
6 китайски зодии с огромен късмет и успех на 16 май 2026
Войната на пътя: 146 загинали и 2437 ранени в катастрофи от началото на 2026 г.
DARA ще пее под №12 на финала на "Евровизия" утре
Летището в Хелзинки спря работа за три часа поради заплаха от дронове
Двама нови депутати от "Прогресивна България" положиха клетва
Руското МВнР: Западът използва балтийските страни като плацдарм за тренировки по възпиране на Москва
Какви слабости крие Toyota RAV4 (XA40)
Euro NCAP алармира за опасен дефект в популярен китайски модел
Таен код в Dacia спасява човешки животи
Mercedes вкарва над 144 000 автомобила в сервизите заради гаснещи табла
Джай Опетая ще се бие за титлата на WBC това лято
Ронда Рoузи: "Настроена съм единствено за победа!"
Джина Карано: "Много ми липсваха битките!"
Франсис Нгану: Нямам какво да доказвам в двубой с Фелипе Линс
Лазаркиня или миризливо еньовче — ароматният горски лечител
Инфекции на пикочните пътища при жени
Нов подход усилва противотуморното действие на NK клетките
Изследване на метилмалонова киселина – кога насочва към дефицит на витамин B12?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар