Интер и Лука Модрич се разбраха за личния договор на хърватския национал и остава Реал Мадрид да даде зелена светлина за трансфера. Това твърди италианският журналист Фабрицио Романо.
Интересът на "нерадзурите" към 32-годишния полузащитник не е тайна и самият той вече е говорил с треньора Лучано Спалети. Модрич е харесал и ролята си, която специалистът ще му възложи в отбора.
Сега остава Реал да се съгласи да се раздели с още една звезда това лято, след като продаде Кристиано Роналдо на Ювентус за 112 милиона евро. За целта утре хърватинът ще се срещне с президента на европейския клубен шампион Флорентино Перес. Той ще помоли строителният магнат да го пусне да продължи кариерата си на "Джузепе Меаца".
По неофициална информация, двамата имат джентълменско споразумение, при което Перес трябва да разреши на Модрич да си тръгне от "Сантяго Бернабеу". Преди няколко дни Corriere della Sera съобщи, че халфът първоначално ще премине в Интер под наем срещу 15 млн. евро. Следващото лято италианският клуб ще е длъжен да го откупи срещу още 25 млн. евро.
Модрич играе за Реал от 2012 г., когато беше купен от Тотнъм за 35 млн. евро. С мадридчани той спечели Шампионска лига четири пъти, по веднъж титлата и купата на Испания, има по три Суперкупи на УЕФА и Световни клубни първенства, както и две Суперкупи на Испания.







Рецепта по турски: Пиде с три вида пълнеж
Тръмп заплашва нюйоркчани: Спрете комуниста Зохран Мамдани или ще си платите
Повече от 70 тона вече е пилешкото месо с неясен произход
Разследват опасни ли са за живота модерните дръжки на вратите на Tesla
Краматорск, емблематичната жп спирка на фронтовата линия, е затворена за "неопределен период“
Cadillac сложи космическа цена на своя флагман
Японци развенчаха мита за LED фаровете
Eто го новото Renault Twingo
5 проблема, които нискокачественото гориво причинява
Националите на лагер в Гърция преди Европейското първенство в Будапеща
Девин Хейни: „Кроуфорд вече е постигнал всичко, време е да се оттегли“
Валтър Уокър: „Не съм готов за топ 10 на тежка категория в UFC — имам още много да уча“
Агит Кабайел ще защитава временната си титла на WBC на 10 януари в Германия
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Коментари
Напиши коментар17:10 | 7 авг 2018 г.
16:54 | 7 авг 2018 г.
16:18 | 7 авг 2018 г.
16:10 | 7 авг 2018 г.
15:44 | 7 авг 2018 г.
15:27 | 7 авг 2018 г.
15:06 | 7 авг 2018 г.
15:06 | 7 авг 2018 г.
14:55 | 7 авг 2018 г.
14:50 | 7 авг 2018 г.
Напиши коментар