Ромелу Лукаку започна впечатляващо в Интер, макар и срещу доста нискоразреден съперник.

Привлеченият за 80 милиона евро нападател, който получи екипа с №9, наниза 4 гола, а Нерадзурите отнесоха с 8:0 Виртус Бергамо.

Опонентът, който се подвизава в четвъртото ниво на футбола в Италия, със сигурност не бе на нивото на хората на Антонио Конте, но това бе добра възможност за белгиеца и той я използва.

Лукаку не записа нито минута в предсезонните мачове на Манчестър Юнайтед, но сега демонстрира качествата си и това, че ще бъде в добра форма за началото на Серия А след 2 седмици.

Себастиан Еспосито и Матиас Весино вкараха по два пъти, а трябва да се отбележи и това, че в мача не играха тези играчи от първия състав, които предишния ден участваха в контролата срещу Валенсия.