Директорът на Интер Пиеро Аузилио е в Лондон, за да завърши сделката по привличането на Кристиан Ериксен от Тотнъм. Според медиите в Италия преговорите днес се очаквало да бъдат напрегнати, а Аузилио се надява да хване полета за на връщане заедно с датския плеймейкър.
В последните часове се чуха слухове, че ПСЖ ще се опита да отмъкне Ериксен в последния момент. Датчанинът има договор с Тотнъм до края на сезона, заради което “шпорите” са готови да се разделят с него през януари и все пак да вземат някакви пари за него.
Сделката с Интер е за 20 млн. евро, плюс още 10 млн. евро бонуси. Днес сутринта пък се чу, че Тотнъм иска да увеличи бонусите с още 5 млн. евро. Имаше вариант “нерадзурите” да включат към офертата и Матиас Весино, но Тотнъм завърши днес привличането на Жедсон Фернандеш от Бенфика.







Пеевски: Рашков се гърчи като червей
До 50% отстъпка на смартчасовници с план Unlimited от А1 по случай Черния петък
7 дни в седмицата в София: 1 евро за зелена зона и 2 евро за синя зона?
Черен петък: До 50% отстъпка на смартчасовници с план Unlimited от А1
Радостин Василев за бюджета: Или е наглост, или е некадърност
Спипаха кокаин за 250 млн. евро в Нидерландия, българин е сред арестуваните
Как остаряват батериите на plug-in хибридите
През декември ЕС прави малките електромобили по-достъпни
Как активното окачване променя возията на автомобилите
Баба крие класически Lamborghini и Ferrari в гаража си повече от 20 години
Белал Мохамед: „Ако Джек Делла Мадалена допусне грешка, Махачев няма да го пусне“
Николас Санабрия: „На SENSHI 29 ще бъде война – феновете ще я усетят!“
Иржи Прохазка: „Бих продължил боя, дори и с едно око“
Дейна Уайт: „Повикахме ФБР веднага“ – шефът на UFC за разследването на предполагаема уговорка на бой
Какви ползи ни носи райската ябълка?
Какво се случва с тялото и ума ни, когато се „отнасяме“ за кратко?
Йога при мигрена
Оток на ръцете или краката след операция
Коментари
Напиши коментар19:13 | 15 яну 2020 г.
Напиши коментар