Защитникът на Лацио Луиз Фелипе беше изгонен след края на мача с Интер (3:1) снощи, след като в изблик на радост се качи на гърба на бившия си съотборник Хоакин Кореа. Дебелашката шега на бразилеца не бе оценена от рефера, който му показа червен картон, а Фелипе напусна терена на „Олимпико“ просълзен.
Днес защитникът на Лацио използва социалните мрежи, за да обясни държанието си и да се извини.
„Бих искал да коментирам негативните ефекти от това, което се случи в края на мача. Изпитвам голямо уважение към Интер и всеки друг клуб, не съм искал да обидя никого. Семействата ни с това на Хоакин са приятелски и винаги сме били много близки. Той е един от най-добрите ми приятели. Просто исках да се пошегувам с него за резултата, но бях превъзбуден. Смятам, че не уцелих правилния момент за подобен майтап“, написа Фелипе.








Юпитер в Лъв прави живота много по-добър за 3 зодии от 30 юни 2026 г.
Доналд Тръмп ще връчи титлата на световния шампион
Москва не се отказва: Кремъл иска Беларус да се включи в бойните действия
Skoda Peaq: 7 места, до 300 к.с и над 610 км пробег
Кражбите на катализатори придобиват чудовищни размери
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Турки Алалших разкри тревоги за здравето си
Физиев: Победата на Гейджи над Топурия ме мотивира
Мераб Двалишвили търси нов треньор по борба
Иън Гари нападна Махачев: Бие се само веднъж годишно
Условията, в които живеем, могат да влияят на скоростта, с която остаряваме
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
ЗИКДБ ще обжалва решението на КЗК в защита на проекта за Националната детска болница
КЗК отмени обществената поръчка за проектиране на Националната детска болница
Коментари
Напиши коментар16:50 | 17 окт 2021 г.
Напиши коментар