Защитникът на Манчестър Юнайтед Неманя Видич подписа с италианския Интер за две години. Новината бе съобщена на официалната страница на "нерадзурите" в интернет.
32-годишният сръбски бранител преминава в италианския клуб със свободен трансфер през лятото, след като не поднови договора си с "червените дяволи".
По непотвърдена информация Видич ще получава между 3 млн. евро и 3.5 милиона евро годишна заплата на стадион "Сан Сиро". Той отказа на Монако и Галатасарай, за да носи екипа на трикратния европейски клубен шампион от Милано.
"Видич е футболист от най-висока класа. Изключително съм щастлив, че финализирахме сделката и че успяхме да доведем Неманя при нас", каза президентът на Интер Ерик Тохир.
"Той е един от най-добрите защитници в света. Неговите качества, международен опит и харизма ще бъдат голям бонус за нашия тим. Той ще донесе още по-голямо качество в състава и може да бъде от полза на младите ни футболисти."
"Видич е съставна част на великия Интер, който в момента изграждаме. Също така бих искал да благодаря на Манчестър Юнайтед, на Неманя и хората от неговото обкръжение за професионализма, който показаха по време на преговорите", добави босът на Интер.
Видич премина в Манчестър Юнайтед през 2006 година от Спартак Москва. За осем сезона на стадион "Олд Трафорд" той спечели пет пъти Висшата лига, Шампионската лига, три пъти купата на Лигата и световното клубно първенство.







Пеканов: Няма да има скок в цената на водата тази година
Моторист загина след катастрофа край Враца
MAX Sport ще излъчва контролите на националните ни отбори по волейбол преди Лигата на нациите
HUAWEI WATCH FIT 5 вече е България и фитнесът става по-достъпен с режима Mini-Workout, както и щедър Multipass за редица приложения
Д-р Симидчиев: Пазарната конкуренция е най-силният възможен регулатор
MAX Sport ще излъчва контролите на националните ни отбори по волейбол преди Лигата на нациите
Русия започна учения на ядрените си сили с участието на 64 000 военни
Блогър ще плати 300 000 долара за критика срещу BYD
Историческа марка се завръща с премиум SUV
Тайните екстри в стъргалката за лед на Skoda
Новият Nissan Micra: Не точно японски, но най-добрият досега
Зехао Жанг за SENSHI Grand Prix: „Идвам в Европа, за да покажа високо ниво и зрелищни битки“
Максон Виние: С упоритост се готвя за SENSHI, това е огромна възможност за мен
Бачковският манастир отново става арена на кикбокса
Шампион отправи тежки критики към Усик
Пилешкото месо наистина ли е най-чистият източник на протеин?
Парите за лекарства в бюджета не достигат и дефицитът се компенсира от пациентите и индустрията, алармират фармацевтите
Защо кантарът не показва реалния напредък?
Атопичен дерматит - как да го контролираме?
Коментари
Напиши коментар00:51 | 8 мар 2014 г.
15:13 | 6 мар 2014 г.
14:48 | 6 мар 2014 г.
12:34 | 6 мар 2014 г.
10:19 | 6 мар 2014 г.
09:21 | 6 мар 2014 г.
21:45 | 5 мар 2014 г.
21:25 | 5 мар 2014 г.
18:49 | 5 мар 2014 г.
16:39 | 5 мар 2014 г.
Напиши коментар