Италианският шампион Ювентус ще се опита да привлече нападателя на Манчестър Юнайтед Робин ван Перси през летния трансферен прозорец.
Още по темата
Холандският голаджия беше на прага да облече екипа на „старата госпожа“ преди три години, но тогава предпочете да остане във Висшата лига и премина на „Олд Трафорд“ от Арсенал.
В последно време той е измъчван от контузия и се смъкна в йерархията на Луис ван Гаал. Освен това договорът му с „червените дяволи“ изтича през юни 2016 година, което прави лятната му продажба още по-вероятна.
Според няколко английски вестника, 32-годишният нападател се е заинтригувал от интереса на няколко италиански клуба. Освен Юве, Интер и Лацио също следят Ван Перси.
Проблем обаче е високата заплата на нападателя – 8 милиона паунда на сезон. Нито един от трите клуба не може да си я позволи, което означава, че футболистът ще трябва да си я намали значително, ако иска да заиграе в Серия „А“.
Юве, Интер и Лацио спешно търсят ново острие. „Бианконерите“ искат да увеличат нападателната си мощ, а Фернандо Йоретне е пред напускане. Не е изключено след края на сезона звездата Карлос Тевес да се върне в Бока Хуниор.
Сред вариантите за „черно-белите“ са още Единсон Кавани (ПСЖ), Радамел Фалкао (Манчестър Юнайтед) и Пауло Дибала (Палермо).
„Нерадзурите“ пък са се насочили към Един Джеко и Стеван Йоветич от Манчестър Сити, докато „орлите“ търсят заместник на Мирослав Клозе и проявяват интерес още към Грациано Пеле от Саутхемптън.







Бухти със сирене, които се обръщат сами
Рецепта за макарони с телешка кайма и доматен сос на фурна
4 зодии получават мощен дар от Вселената на 14 май
Как Tesla превърна AI в своята най-мощна машина за пари
Пазарът на труда у нас: Туризмът и търговията водят, производството се събужда
Икономист: Само по-голямо производство може да свали цените трайно
Карди Би решила да даде втори шанс на Стефон Дигс
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар00:16 | 11 апр 2015 г.
11:45 | 10 апр 2015 г.
08:16 | 10 апр 2015 г.
22:29 | 9 апр 2015 г.
21:44 | 9 апр 2015 г.
21:43 | 9 апр 2015 г.
21:37 | 9 апр 2015 г.
18:21 | 9 апр 2015 г.
12:52 | 9 апр 2015 г.
11:45 | 9 апр 2015 г.
Напиши коментар