Спортният директор на Ювентус Бепе Марота обяви, че Хуан Куадрадо е добре дошъл обратно в клуба, но уточни, че дали ще се стигне до нов трансфер под наем зависи изцяло от Челси.
Колумбиецът е усилено свързван отново с преотстъпване в италианския шампион, след като по всичко личи, че Антонио Конте няма намерение да разчита на него през новия сезон.
''Вярвам, че сме си свършили работата на 95 % що се касае до трансферния прозорец'', коментира трансферният гуру, цитиран от Футбол Италия.
''Търсим опорен халф, но не е лесно точно в мометна да вземем играч с правилния профил за нашия отбор, за да се подобрим в средната зона''.
''Марсело Брозович от Интер не ни интересува, но от друга страна Хуан Куадрадо е играч, който е добре дошъл отново при нас. Там обаче ситуацията зависи от Челси. Ако имаме възможност да го вземем обаче, то тогава ще се възползваме''.







Извършват забранени разкрасителни процедури в гаражи и бензиностанции
Бум в строителството: Разрешителните за нови жилища скачат с над 32% в края на 2025 г.
Vampire Love на SEVI поставя началото на новия албум на групата
Гражданско движение за президентска република: Не служим на президент, премиер или олигарх
Костадинов: Лагард ще унищожи българската финансова независимост
Готов е проектът за площадка за колелета и ролери в столичния район "Младост"
Dacia e готова с комбито, което трябва да измести Skoda Octavia
Дизайнер показа драстично обновена Mazda3
Нова или на старо: каква кола ще ви даде един и същи бюджет?
BMW M се отказа от легендарна емблема
В отбора на Усик предложиха потенциален следващ съперник за украинския шампион
Бо Никал свален от основната карта на UFC 322, Сен Дени и Дариуш се изкачват в главната програма
Непобеденият боксьор в тежка категория Баходир Жалолов обяви следващия си бой – целта е световна титла
Анте Делия след спорното поражение в Лас Вегас: „Искам справедливост – съдията спря боя и обяви победа!“
Какво прави магданозът за здравето ни?
Защо периодичното посещение на зъболекар е важно?
Възли и рак на щитовидната жлеза - кога има повод за притеснение?
Менопауза – естествен преход, който може да бъде преодолян с лекота
Коментари
Напиши коментар13:45 | 18 авг 2016 г.
13:05 | 18 авг 2016 г.
23:20 | 17 авг 2016 г.
21:49 | 17 авг 2016 г.
Напиши коментар