Голямата звезда на италианския хегемон Ювентус - Кристиано Роналдо, се включи в борбата срещу коронавируса, който е на път да блокира целия свят.
Португалският национал обяви, че превръща хотелите в родината си във временни болници, които да приютят нуждаещите се. Лечението ще бъде безплатно за хората, защото самият Кристиано ще поеме всички разходи. Те не са малко, тъй като се налага закупуване на тестове, маски, специално облекло, плюс заплащане и на самите лекари.
Преди няколко дни Роналдо пусна емоционално съобщение в социалните мрежи, в което съветва хората да следват стриктно инструкциите, за да преминем по-лесно през ситуацията.
"Светът преминава през много труден момент, който изисква изключителна грижа и внимание от всички. Обръщам се към вас не като футболист, а като син, баща, човек, притеснен от последните развития, които въздействат на планетата. Важно е да следваме съвета на Световната здравна организация и управляващите органи, за да се справим със ситуацията".
"Това да запазим човешкия живот трябва да бъде над всички наши интереси. Бих искал да изпратя всички мои мисли към всеки, който е загубил някой близък, моята подкрепа към тези, които се борят с вируса като моя съотборник Даниеле Ругани, както и подкрепата ми към невероятните здравни специалисти, които рискуват животите си, за да спасят други", написа Роналдо в социалните мрежи.







Ще има ли дисциплинарни наказания срещу Сарафов и Русинова?
Тръмп със среднощна тирада: Публикува 50 пъти за три часа
Кои държави се класираха след първия полуфинал на Евровизия? СНИМКИ
Макрон разкърши снага в Кения ВИДЕО
Войната, нафтата, бензин... как се формира крайната цена на храните в магазина?
Край на ерата Saab: последните произведени автомобили се продават
Европа вече е инвестирала 200 милиарда евро в електромобили
Четири стъпки за проверка на климатика преди лятото
Как Nissan Qashqai направи революция с видимостта
Забит Магомедшарипов обвини UFC за ранното си отказване
Пет българки стартират на европейското първенство за кадетки в Самоков
Ерика Карабелева стана европейска вицешампионка по таекуондо
UFC Fight Night 276: Арнолд Алън и Мелкизаел Коста оглавяват бойната карта в Лас Вегас
Имунотромбоза – как имунната защита води до запушване на микросъдовете?
HIIT тренировки – кога са подходящи и кога не
Кога бременността може да е извънматочна?
Безплатни прегледи във ВМА по повод Световния ден за борба с хипертонията
Коментари
Напиши коментар06:36 | 17 мар 2020 г.
06:28 | 17 мар 2020 г.
06:26 | 17 мар 2020 г.
09:29 | 16 мар 2020 г.
09:29 | 16 мар 2020 г.
08:23 | 16 мар 2020 г.
17:36 | 15 мар 2020 г.
17:33 | 15 мар 2020 г.
17:17 | 15 мар 2020 г.
16:34 | 15 мар 2020 г.
Напиши коментар