Треньорът на италианския хегемон Ювентус – Андреа Пирло, заяви, че "бианконерите" са направили крачка назад при равенството 2:2 с Рома в Рим.
Шампионите се добраха до точката на стадион "Олимпико" с човек по-малко на терена заради изгонването на Адриен Рабио. И двата гола бяха дело на Кристиано Роналдо, а "вълците" изпуснаха няколко отлични положения, когато имаха преднина от 2:1 и определено могат да съжаляват, че не спечелиха.
"Рома е напълно различен отбор от Сампдория и затова подходихме по различен начин към двубоя. По отношение на представянето ни направихме крачка назад, но все още работим да изградим необходимия синхро. Спечелихме една точка при положение, че губехме и бяхме с човек по-малко", заяви Пирло.
"Съперникът беше добре организиран и не измъкнахме максимума от ситуациите един на един. Артур има нужда от малко време, за да се адаптира към Серия "А" и към нашия стил. Освен това, той още не е в идеална кондиция след толкова дълъг период без официални мачове. Бентанкур също тренира допълнително, за да влезе във форма. Радваме се, че имаме Роналдо, който не само вкара двата гола, но и много помагаше в дефанзивен план, след като останахме с човек по-малко", каза още Маестрото.
"Наясно бяхме, че няма да ни е лесно по фланговете, защото Рома има много агресивни защитници. Трябваше да ги пресираме повече. В тези зони ни е необходимо да се подобрим. Интер със сигурност ще е по-силен през новия сезон, те взеха няколко качествени играчи. Мисля, че битката за титлата ще е до самия край на сезона", добави Пирло.







Три зодии ще се къпят в пари в седмицата от 15 до 21 декември
Чести грешки, които допускаме при носенето на парфюм
Десетте най-малко посещавани държави в света
Доц. Николай Димитров: Българинът е песимист по природа
9 храни против деменция
Нумерологична прогноза за 15 – 21 декември
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Роберта Хаджийска на полуфинал в Киенбаум
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Пантоя се върна във фитнеса дни след контузията, реваншът с Уанг под въпрос (Видео)
Рая Доброслав е №1 на БК Спарта за 2025 година
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар16:27 | 23 апр 2024 г.
11:07 | 28 сеп 2020 г.
11:06 | 28 сеп 2020 г.
10:30 | 28 сеп 2020 г.
09:56 | 28 сеп 2020 г.
09:01 | 28 сеп 2020 г.
08:17 | 28 сеп 2020 г.
Напиши коментар