Един от героите на Ювентус от дербито срещу Торино Уестън Маккени се закани на Барселона преди гостуването за Шампионската лига. Американският полузащитник изравни резултата вчера, а с късен гол Леонардо Бонучи донесе трите точки.

“Беше труден мач, имахме трудности през първото полувреме. Не бяхме в подходящия ритъм и нямахме нужния баланс, за да надделеем”, каза халфът, който се появи след почивката.

“Искам винаги да давам най-доброто от себе си, защото съм отборен играч. Куадрадо е същият, разбираме се прекрасно и му благодаря за асистенцията.

Сега сме развълнувани да се изправим срещу Барселона. Ще ги разучим добре и ще опитаме да вземем най-добрия резултат”, каза още Маккени.

Ювентус загуби от каталунците с 0:2 в Торино, което означава, че трябва да бият с три гола разлика, за да спечелят групата.