Нито Маурицио Сари, нито играчите на Лацио говориха с медиите след загубата с 1:3 от Ювентус днес, за да протестират срещу решенията на съдията. Орлите бяха бесни след първия гол на Душан Влахович през първото полувреме, тъй като смятаха, че Уестън Маккени не е стигнал до топката преди да я прати към сърбина..

Според DAZN още решения на рефера Фабио Мареска вбесиха Сари и членовете на неговия щаб, така че римляните решиха да не говорят с медиите след последния съдийски сигнал. Ювентус водеше с 2:0 на почивката, докато голът на Луис Алберто през второто полувреме бързо се оказа недостатъчен след второ попадение на Влахович за деня.

Лацио събра три точки в първите четири мача от Серия А този сезон, като загуби и срещу Дженоа и Лече. Единствената им победа досега през 2023-24 дойде в мач като гост срещу защитаващия шампиона Наполи преди международната пауза.

Този вторник Лацио ще приеме Атлетико Мадрид на Стадио Олимпико в своя дебют в Шампионската лига този сезон.