Ювентус убеди Адриен Рабио да остане в клуба миналото лято, а сега е на път да уговори французина за нов дългосрочен контракт, твърдят медиите в Италия. Полузащитникът за първи път пристигна в Торино като свободен агент от Пари Сен Жермен през 2019 г. и беше на път да си тръгне миналото лято. През 2022 г. имаше даже договорка с Манчестър Юнайтед, но в крайна сметка Рабио не се съгласи на условията и остана в Юве.
След силен минал сезон халфа изненадващо подписа нов едногодишен договор до юни 2024 г., макар да знаеше, че Юве няма да играе в Европа. Смяташе се, че присъствието на треньора Масимилиано Алегри е ключов елемент в убеждаването му и това остава в сила, когато клубът отново ще обсъжда удължаването на договора.
Според вестник "Тутоспорт" през ноември е насрочена среща между директорите на Юве и майката на Рабио, Вероник. Тя е неговия агент и бе причината за провала на контракта с Манчестър Юнайтед. От Старата госпожа се надяват да убедят Рабио за тригодишен договор и това да стане преди януари, когато французина ще е свободен да преговаря с други клубове.
28-годишният футболист започна силно този сезон, като в шест мача в Серия А се отчете с гол и две асистенции.








След мащабното издирване на бизнесмена от Павликени: Семейството му с призив, хората с въпроси
84 дрона ще следят за горски пожари, пожарната разчита и на 6 хеликоптера от ВВС
Депутатите одобриха проектобюджета със 143 гласа "за" и остри критики
Зеленски: Нашата главна цел не е Русия без бензин, а Украйна без Русия
Сачева предупреди за демографската криза: До 2050 г. можем да загубим 1 милион души
10 идеи за декорирането на тераси и веранди в средиземноморски стил
Младежите у нас са на дъното на класациите в ЕС по цифрови умения
Екстрите, които струват повече от чисто ново Ferrari
Subaru изтегля 540 000 автомобила заради... сгрешен етикет
Ето го и най-новия SUV на Volkswagen
Хиперколата на BYD ще атакува 500 км/ч през ноември
Шамил Мамедов стигна финал на рейтинговия турнир в Унгария
Генералният секретар на European Boxing: Имаме огромно доверие на България
Ботевград е домакин на лагера на националите по таекуондо
Юри де Соуса: Не съм доволен от съдейското решение, но го приемам (ВИДЕО)
Все повече деца търсят помощ за общуване, депресия и тревожност
Д-р Георги Георгиев: Пациентите ми обикновено съжаляват, че не са дошли по-рано
Биомаркерите – важни показатели в диагнозата и проследяването на редица заболявания
СЗО: Почти 40% от случаите на рак са предотвратими
Коментари
Напиши коментар14:57 | 1 окт 2023 г.
Напиши коментар