Ювентус продължава с пестеливите победи, като надви с 1:0 като гост Фиорентина. Старата госпожа се наложи във Флоренция с гол на Фабио Мирети и се доближи на 2 точки от лидера Интер. Бианконерите имат 26 точки от 11 кръга и са на 4 пред третия Милан, на пет пред четвъртия Наполи и на 7 пред петия Аталанта.

Това е трета поредна победа с 1:0 за Ювентус, след тези над Милан и Верона и шести пореден мач без допуснат гол от хората на Макс Алегри. Те спечелиха с попадението на Мирети в 10-ата минута. Той се разписа като засече от близо центриране на Костич. Това е първи гол за Мирети с екипа на Ювентус в кариерата.

Попадението бе и единствения удар на Юве за първото полувреме. Фиорентина натиска и натиска, но така и не стигна до гола. Виолетовите контролираха топката в 70% от времето, но не успяха да вкарат, въпреки че отправиха над 25 удара. Това е трето поредно поражение за Фиорентина в Серия А. Отборът остана със 17 точки в актива.