Легендарният бивш футболист на Ювентус Алесандро Дел Пиеро смята, че тимът на Интер е по-щастлив от равенството 1:1 в неделя вечер в Торино.
"Мисля, че не можехме да очакваме повече. Първото полувреме бе доста интензивно физически, а в крайна сметка в Интер са по-щастливи от Ювентус от равенството, но нито един от двата тима не искаше да даде повече", заяви Дел Пиеро пред телевизия Sky Sport Italia.
"И двата отбора обаче доказаха, че са солидни и са претенденти за титлата. Ювентус е позицията, която заслужава. Тези два състава показват най-постоянни изяви до момента и дават сигнали, че могат да продължат така до края. Наполи и Милан имат някои проблеми, но също могат да се върнат в битката за титлата. Интер е наясно с възможностите си и когато иска, може да играе наистина добре", продължи 49-годишният бивш италиански национал.
"Федерико Киеза направи разликата с асистенцията си към Душан Влахович. Колко нападатели могат да правят подобни неща? Колкото до Влахович, трябва да напомня, че когато играеш за клуб като Ювентус, напрежението е огромно. Той не беше вкарвал от известно време, така че трябва да сме наясно с контекста на ситуацията", добави Алесандро Дел Пиеро./БТА
Снимка: БГНЕС







Растения срещу комари и други насекоми
Емоции, грация и медали: България се представи отлично във Франкфурт (СНИМКИ)
Украински войници лекуват стреса със сесии с шамани и аяхуаска
Билки и подправки с диуретичен ефект
Преди 25 години се появяват първите поддръжници на "Кръв и чест" в България
Йотова похвали ансамбъла ни по художествената гимнастика
13-те най-интересни класики от супертърга в Пебъл Бийч
Автомобилната жабка е създадена за нещо, което вече почти никой не ползва
Ason Martin направи най-мощния автомобил в света с преден двигател
Пространство, разход на гориво и цена: кой компактен SUV предлага най-много?
Давидов и Фикрет на победа от медал на Европейското в Лозница
Иън Мачадо Гари: Ще се върна по-добър от всякога
Ислам Махачев иска нов бой преди Рамадан
Каролайн Вейре загуби титлата на WBC след дисквалификация
Отити при децата през лятото – рискови групи, профилактика и клинични особености
УМБАЛ „Лозенец“ представя преживелищни подходи в психотерапията
Билки-репеленти срещу насекоми
Първа двойна трансплантация у нас: Лекари от ВМА присадиха черен дроб и бъбрек
Коментари
Напиши коментар16:56 | 23 апр 2024 г.
16:14 | 28 ное 2023 г.
14:49 | 28 ное 2023 г.
22:18 | 27 ное 2023 г.
Напиши коментар