Ювентус победи в контрола младежкия тим наречен Некст Джен с 2:0 с голове на Дъглас Луис и Душан Влахович, но сръбският нападател беше освиркан от феновете, а Фабио Мирети получи контузия. Това се превърна в традиция за бианконерите в предсезонната подготовка – вътрешен мач между първия отбор и младежкия тим. Вместо в тренировъчния лагер във Вилар Пероза, мачът вече се играе на стадион „Алианц”.
Той рядко трае дълго и този път беше прекратен само след 52 минути поради традиционното нахлуване на феновете на терена. Това обаче далеч не беше повод за празнуване, тъй като стартовият състав на треньора Игор Тудор предизвика изненада, включвайки играчи, които напускат отбора, като Дъглас Луис, Филип Костич, Нико Гонсалес, Лойд Кели, Даниеле Ругани и Мирети.
Дъглас Луис откри резултата с хубав удар с глава, след което асистира на Влахович да преодолее излезлия напред вратар. Забележително е, че част от публиката освирка Влахович, когато той вкара гола, а той дори не се опита да празнува. Договорът на сърбина изтича в края на сезона и Ювентус бърза да го продаде, преди да напусне като свободен агент следващото лято.
Имаше и още лоши новини за Тудор, тъй като Мирети получи мускулна контузия в 43-ата минута и беше принуден да напусне терена.








Скариди с бяло вино и чесън - лесна и ароматна рецепта
Жълт код за опасно горещо време в 14 области на България
"Децата за мир на планетата": Посланието на тазгодишната Асамблея на мира
ЧСИ предлагат: Да се въведе доброволно извънсъдебно събиране на вземания
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет
7 знака, че живеете в „тих развод“
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Физиев с брутален нокаут в Баку
Шара Булет оцеля след нокдаун и пречупи Мишел Перейра в Баку
Матеус Камило с гръмка победа над Садихов пред родната му публика
Станислава Атанасова със сребро на европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар