Ювентус планира сериозно подсилване в средата на терена преди началото на следващия сезон. Според информация на Гадзета дело Спорт торинският гранд разглежда възможността да привлече двама утвърдени халфове – Бернардо Силва от Манчестър Сити и Леон Горецка от Байерн Мюнхен.
Конкуренцията за подписите на двамата футболисти е сериозна, а шансовете на „бианконерите“ до голяма степен ще зависят от това дали отборът ще си осигури участие в следващото издание на Шампионската лига.
На този етап 31-годишният португалски национал се разглежда като приоритетна цел за клуба от Торино. Силва получава между 7 и 8 милиона евро на сезон след данъци, без да се включват бонусите. Ръководството на Ювентус вече е осъществило първи контакти с агентите на футболиста.
Бернардо Силва обаче привлича интерес и от други клубове, сред които Интер Милано, Галатасарай, Интер Маями и Бенфика. Полузащитникът е част от Манчестър Сити от 2017 година, след като премина там именно от Бенфика.







"Евровизия 2027" в Бургас: Нощувките скочиха до 12 хил. евро
3 зодии привличат късмет и пари между 17 и 23 август
Нови правила в ЕС за опаковките: Целта е рециклиране над 70%
ВАС върна делото за конфликт на интереси срещу шефа на НСИ
Деси Стоянова се връща към ролята си на репортер, за да подкрепи инициативата „Капка живот за гората“
Защо шофьори на BMW не дават мигач
Роботите на Hyundai правят чудеса при паркиране
Защо производителите крият дръжките на задните врати
Странно возило беше открито в Дунав
Треньорът на Крауфорд: Конър Бен ще нокаутира Райън Гарсия
Махачев: Имам ключовете за лесна победа срещу Гари
Франк Уорън: Битката Фюри – Джошуа трябва да бъде на „Уембли“
ELITE FIGHTING ARENA се завръща с второ издание
С помощта на ИИ се създадоха бактериофаги срещу резистентни бактерии
Здравеопазването с най-голям ръст на наетите с близо 10,8 хил. души за година; Кои области имат най-много лекари и кои най-малко
Нова родилна зала с басейн отваря врати в МБАЛ - Шумен
Безплатни консултации за профилактика на рака на гърдата в София
Коментари
Напиши коментар18:30 | 11 мар 2026 г.
21:42 | 10 мар 2026 г.
Напиши коментар