Изпълнителният директор на Байерн Мюнехн Карл-Хайнц Румениге остава спокоен, въпреки слуховете, че Пеп Гуардиола ще отпраши в посока Манчестър Сити.
Договорът на испанеца с баварския колос изтича догодина. Със същата продължителност е контрактът на мениджъра на Сити Мануел Пелегрини и се смята, че чилиецът е все още на поста си единствено поради тази причина.
Медиите на Острова твърдят, че в Сити не искат да назначават временен наставник на тима само за един сезон, за да не дестабилизират отбора. "Гражданите" се надяват, че от догодина техен мениджър ще бъде Гуардиола.
"Не се притеснявам от слуховете. Те са само доказателство за качествата на Пеп Гуардиола", сподели Румениге пред вестник "Билд".
"Но аз не мога да си представя, че Гуардиола ще си тръгне за клуб като Манчестър Сити. Сигурен съм, че той ще остане наш треньор поне до 30 юни 2016 година."
"Ние сме много горди, че този треньор е наш. Той е най-добрият в занаята и най-желаният от всички клубове по света. Пеп напълно оправдава очакванията ни."
"Ние имаме план - ще завършим настоящата кампания и ще говорим през втората половина на годината. Искаме да удължим договора му. Мисля, че имаме добри шансове той да остане при нас и след 2016 година", завърши своя коментар Румениге.







Хороскоп за 2 август 2026 г.: Добри новини за Лъвовете, Овните да не бързат с разходите
"Реал" (Мадрид) и "Фиорентина" не се победиха в зрелищна контрола в Австрия
Времето днес, 2 август: Горещ летен ден с температури между 32 и 37 градуса
На 2 август отбелязваме Илинден по стар стил
Жегата продължава, очакват ни до 38 градуса днес
Около 150 декара гори, сухи треви и храсти са изгорели край Годеч
Какво трябва да знаем за перименопаузата?
Прецакани ли сме? Ето 10-те най-евтини нови коли в Америка
Механици посочиха най-добрите и най-лошите дизелови двигатели
Шофьор остава без своя AMG след 221 км/ч при ограничение 70 км/ч
BYD и Renault връщат сложното задно окачване на достъпните автомобили
Шара Булет подписа с Real American Freestyle
Дерек Чисора поиска бой №51 срещу Мурат Гасиев
Усман Нурмагомедов: Ислам Махачев ми подсказа удара за нокаута
Иржи Прохазка разкри: UFC иска да ме изправи срещу Пауло Коста
Компютърен тест оценява вероятността за аутизъм с 13 въпроса
Молекулярен профил показва риск от Алцхаймер години преди когнитивния спад
Метформинът потиска клетки на рядко агресивно заболяване на кръвта
Първите дни на кърменето: Защо началото невинаги е лесно?
Коментари
Напиши коментар10:39 | 25 апр 2015 г.
09:28 | 25 апр 2015 г.
13:15 | 23 апр 2015 г.
12:34 | 23 апр 2015 г.
Напиши коментар