Мениджърът на Манчестър Юнайтед Луис ван Гаал не се е отказал от възможността да привлече един от големите си любимци Томас Мюлер.
Както е известно, миналия месец английски и германски медии спекулираха, че Юнайтед е отправил две бомбастични оферти към Байерн Мюнхен за офанзивния полузащитник, които са били отхвърлени.
Лично изпълнителният директор на баварците Карл-Хайнц Румениге даде специално интервю, в което подчерта, че Томас е един от символите на клуба и няма да бъде продаден на никаква цена.
Самият футболист останал пасивен при интереса на "червените дяволи" към него заради любовта си към Байерн. Сега обаче ван Гаал се опитва да го съблазни с великолепни лични условия.
Според списание "Кикер" английският клуб предлага на германеца почти двойно по-висока заплата: 10 милиона евро на сезон нето. В момента Мюлер прибира между 11 и 12 милиона евро бруто. След облагането им с данъци за него остава близо половината.
Освен това манчестърци предлагат дългосрочен 5-годишен договор на световния шампион, който никога не е крил своите симпатии към ван Гаал. Докато водеше Байерн, холандецът бе заявил, че Мюлер винаги ще бъде титуляр.
Договорът на Томас Мюлер в Байерн Мюнхен изтича през лятото на 2019 година, а според медиите на Острова Юнайтед е готов да го превърне в най-скъпия трансфер в историята на футбола.







Рецепта за сочни пилешки бутчета в еър фрайър
Хърватия обяви "война" на запазващите си място на плажа туристи
Изобилие и късмет за 4 зодии на 13 август 2026 г.
Тежка катастрофа с жертва на Околовръстния път в София (+ВИДЕО)
Брад Пит призна: отново пие алкохол след години на трезвеност
Брад Пит искал да се самоубие
Новолунието в Лъв променя живота на част от зодиите
Епидемията от ебола в ДР Конго може да стане най-смъртоносната в историята
Cybertruck стана количка с дистанционно в безумен проект
Проблем блокира шофьори и пътници в хибриди на Lexus и Toyota
Jaguar показа интериора на електрическия Type 01
Nissan създаде оръжие срещу аквапланинга
Джамахал Хил иска Джош Хокит при дебюта си в тежка категория
Дакота Дичева претърпя операции и на двете си ръце
Пет категории с преборвания за Балканиадата в Копривница
Ислам Махачев и Иън Мачадо Гари се срещнаха лице в лице преди UFC 330
Граничното личностово разстройство повишава риска от сърдечни и метаболитни проблеми
Белтък пази способността на мускулите да се възстановяват
Талията насочва за наличието на сърдечносъдов риск повече от ИТМ
Молекулярен механизъм може да стои в основата на прееклампсията
Коментари
Напиши коментар22:43 | 13 авг 2015 г.
19:13 | 13 авг 2015 г.
16:14 | 13 авг 2015 г.
16:06 | 13 авг 2015 г.
16:05 | 13 авг 2015 г.
16:04 | 13 авг 2015 г.
15:05 | 13 авг 2015 г.
14:28 | 13 авг 2015 г.
13:47 | 13 авг 2015 г.
13:42 | 13 авг 2015 г.
Напиши коментар