
Треньорът на Байерн Мюнхен Пеп Гуардиола остана доволен от рекордната девета поредна победа на своя отбор в Бундеслигата, но призова своите момчета да покажат повече в следващите срещи.
"Ние спечелихме един много труден мач. Вердер се защитаваше дълбоко в своята половина", започна своя коментар Пеп Гуардиола.
"Не ни беше лесно да намираме свободни пространства, най-вече защото за този мач не разполагахме с изявено крило."
"Контролирахме развоя на срещата , но когато на светлинното табло свети само 1:0, тогава си наясно, че в края може да стане тежко."
"Поздравявам своя отбор, тази победа означава много за мен. Днес това наше представяне беше достатъчно, но в следващите седмици трябва да покажем повече", добави испанецът.
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар