Новият защитник на Байерн Мюнхен Матс Хумелс е щял да остане в Борусия Дортмунд, ако не беше получил оферта от баварците. Това твърди бащата на световния шампион - Херман Хумелс.
Интересното е, че през пролетта бившият капитан на Борусия беше смятан за основна трансферна цел на испанския първенец Барселона, който извърши сериозна реконструкция в дефанзивния си вал.
"Моите отношения с Байерн са като в брака - когато той приключи, вече ти е писнало от партньора. Ние намерихме решение в съда, но след това отношенията се нормализираха и разговорите около договора на Матс минаха без проблеми", започна Херман Хумелс, който беше натирен от школата на баварците през 2012 година след две десетилетия в клуба.
"Матс се намираше в трудна ситуация в края на миналия сезон, защото мислеше за своето бъдеще и не можеше да спи добре. Той имаше две много добри предложения - от Мюнхен и Дортмунд. Ако Байерн не беше отправил оферта за него, той щеше да остане в Борусия."
"В Байерн станаха нервни, след като Дортмунд стана шампион през 2011 и 2012 година. В крайна сметка баварците подариха Матс на Борусия. По-късно от Мюнхен се опитаха да си го върнат, но без успех към онзи момент", добави бащата на защитника пред Spox.com.







Парите от майчинството не стигат за отглеждането на българските деца (ВИДЕО)
България и САЩ се развиват успешно, но има неоползотворен потенциал
Сигнал от София: Непочистени шахти превръщат улиците в реки
Сенчестият флот на Путин е под заплаха
Иззеха над 100 000 къса цигари край Никопол
Времето утре: Облачно с валежи от дъжд, в планините - сняг
Русия въвежда военни курсове за деца в предучилищна възраст
Възраждането на Jaguar ще се забави
Как Кларксън и Мей предсказаха китайското нашествие
Ново проучване показа как износването на гумите вреди на околната среда
Най-ненадеждните японски автомобили според Consumer Reports
Бивш световен шампион предизвика Мозес Итаума: „Ще е чест да споделя ринга с него“
Отчет за състезанието – KWU SENSHI JAPAN Karate Kanto Open 2025
Дионтей Уайлдър подписа договор за следващия си бой: „Всичко, което мога да кажа, е – двукратен!“
Еди Хърн: Бивол иска Канело, Бетербиев и Бенавидес
Какво прави музиката с нашето тяло?
Използвате ли изкуствен интелект? А знаете ли как се отразява на мисленето?
Гъбична инфекция на половия член – какво представлява и защо се появява?
УМБАЛ „Лозенец“ стартира кампанията „Мовембър 2025“ в подкрепа на мъжкото здраве
Коментари
Напиши коментар13:37 | 7 сеп 2016 г.
13:28 | 7 сеп 2016 г.
13:18 | 7 сеп 2016 г.
13:18 | 7 сеп 2016 г.
12:57 | 7 сеп 2016 г.
12:29 | 7 сеп 2016 г.
Напиши коментар