Байерн Мюнхен - Хофенхайм, мач от десетия кръг на германската Бундеслига. Стадион "Алианц Арена", 16.30 часа българско време.
Групата на Байерн Мюнхен:
Вратари: Нойер, Улрайх, Щарке
Защитници: Боатенг, Хумелс, Бадщубер, Лам, Бернат, Рафиня
Полузащитници: Алонсо, Ренато Санчес, Тиаго Алкантара, Робен, Коман, Кимих, Коста, Видал
Нападатели: Левандовски, Мюлер, Грийн
Контузен: Мартинес
Извън групата (назад с подготовката): Рибери
Прогноза на Gol.bg:
За четвърти път двата отбора излизат един срещу друг в дерби на кръга, с оглед класирането им в таблицата. Другият отбор, който до момента няма нито поражение е РБ Лайпциг.
Баварците нямат нито едно поражение в изиграните досега 16 двубоя, като в германския елит няма друга двойка, която да е толкова неравностойна след такъв брой срещи.
Все пак е за отбелязване, че три от победите на мюнхенци паднаха в последната минута, или в добавеното време. Куриозното е, че и трите срещи завършиха при резултат 2:1. А в цели 6 случая Хофе е водил в резултата, но не е успявал да удържи аванса си.
Голмайсторът на шампионите Роберт Левандовски излиза срещу любимия си вратар Оливер Бауман, а Франк Рибери е имал пряко участие в отбелязването на 15 гола в 11 мача срещу Хофе. Французинът обаче пропуска мача заради липсата на игрова практика след контузията.
Крилото на домакините Ариен Робен пък има невероятни показатели на този стадион срещу този противник. Холандецът е забил пет гола и има четири асистенции в шест мача.
На свой терен Байерн има седем победи и едно равенство в осем мача срещу този опонент, при голова разлика 26:5. Младият треньор на гостите Юлиан Нагелсман обаче е от особена поради и не сваля шапка на фаворитите, предавайки този дух и на своите непобедени през кампаията момчета.
Във всеки един свой домакински мач срещу "милионерите" на Дитмар Хоп баварците са вкарвали поне по два гола. Твърде вероятно е тази тенденция да продължи, а невероятната серия на гостите да приключи на най-подходящото за целта място.
Резултат: Байерн Мюнхен - Хофенхайм 3:1







Как зехтинът влияе на кръвното ни налягане
Най-лесните бананови палачинки (РЕЦЕПТА)
Унищожават природен феномен - кой и защо пресушава Клептуза?
Еврото, цените и властта: Накъде върви държавната намеса?
Сериалът "Тед Ласо" променил живота на Хада Уодингам
Как да изградим увереност?
Renault иска 10 години без нови правила за достъпните коли
Honda показа два нови хибридни модела
Мотоциклет с V8 двигател от Ferrari беше продаден за 500 000 долара
Китай изгражда най-големия зимен полигон за електромобили
Злати Чуканова и Викторио Илиев на четвъртфинал в Сърбия
Андреа Нисева ще се бори за европейското злато в Самоков
Християн Георгиев с бронз от Европейското по таекуондо
Станка Златева поздрави Георги Мърков-младши след европейската титла в Самоков
Метформинът действа вероятно основно в червата
Имунизационна стратегия след първата година – надграждане и устойчивост на имунитета
Психология за родители: Първите дни у дома – адаптация на семейството
С какви процедури да подготвим тялото за лятото?
Коментари
Напиши коментар16:15 | 5 ное 2016 г.
14:07 | 5 ное 2016 г.
13:16 | 5 ное 2016 г.
11:16 | 5 ное 2016 г.
11:12 | 5 ное 2016 г.
11:01 | 5 ное 2016 г.
10:19 | 5 ное 2016 г.
10:11 | 5 ное 2016 г.
08:20 | 5 ное 2016 г.
Напиши коментар