Кьолн - Байерн Мюнхен, двубой от 23-ия кръг на германската Бундеслига. Стадион "РайнЕнерги щадион", 16.30 часа българско време.
Групата на Байерн Мюнхен:
Вратари: Нойер, Улрайх, Щарке
Защитници: Хумелс, Мартинес, Лам, Бернат, Рафиня
Полузащитници: Алонсо, Тиаго Алкантара, Видал, Робен, Рибери, Кимих, Коста, Коман, Ренато
Нападатели: Левандовски, Мюлер
Контузен: Боатенг
Прогноза на Gol.bg:
Намиращият се във великолепна форма най-силен гост в Германия Байерн гостува на един от най-стабилните домакини Кьолн, който няма поражение в изиграните десет мача пред своите фенове този сезон.
Момчетата на Петер Щьогер обаче нямат нито една победа през кампанията срещу отбор, който е Топ 8 на таблицата. Тимът е силно зависим от голаджията си Антони Модест, вкарал 55% от попаденията на отбора и ако този показател се задържи до края на сезона, ще бъде нов рекорд за Бундеслигата.
Байерн е спечелил едва 47% от мачовете си за първенство срещу този противник и трябва да внимава, защото баварците имат по-лош процент само срещу Борусия Дортмунд и Ватеншайд.
Кьолн направи много силен старт на сезона и в първите 9 кръга спечели цели 18 точки, но в последните 13 срещи измъкна едва 15 пункта, потъвайки към средата на таблицата.
"Козлите" имат повече от прилични показатели срещу най-успешния германски клуб (14:20 победи у дома в 43 мача и голова разлика 64:76), но пък те не успяха да спечелят нито веднъж в последните седем шампионатни срещи.
Във всички двубои за първенство Байерн води с 41:23 победи. През есента Модест и компания измъкнаха 1:1 в Мюнхен и сложиха край на серия от 6 поредни поражения срещу този опонент.
Няма друг отбор в Германия, който да е вкарвал средно по 1.3 гола на мач срещу Байерн. Кьолн е сред малкото клубове, за които Байерн не е най-страшният противник. Тимът има по-лоши показатели срещу Волфсбург, Гладбах и Аугсбург.
Домакините все още нямат загуба на своя стадион, но не се намират в най-доброто си състояние (1 точка в последните 3 кръга) и точно баварската машина е в състояние да ги нарани.
Резултат: Кьолн - Байерн Мюнхен 1:2








АПИ обяви промяна по пътищата заради жегите и размекването на асфалта
3 зодии улавят вълната на късмета от 30 юни 2026 г.
Късна емисия
Заради Украйна: Русия ликвидира кариерата на големия руски актьор от "Кухня" Дмитрий Нагиев
Българин е обвинен, че пребил и заплашил с убийство приятелката си във Виена
В Китай направиха ван с лукс на частен самолет и собствена тоалетна
Най-странният автомобилен клаксон е измислен от филмово студио
Новото Audi Q7 дебютира в България
12-годишно момиче спря аварийно кола и спаси майка си на магистрала "Струма"
БФ Борба нареди да бъде извършена проверка относно загиналата състезателка от националния отбор Жанет Немет
Али Юзеир в опасна битка с ирландец по пътя към SENSHI Grand Prix титлата
Фабиан Лорито: Влизам в SENSHI Grand Prix за титлата!
Напрежение в „Александровска“ заради гладната стачка на проф. Милена Шиварова, Здравното министерство разпореди проверка
ББА: Бюджетът на НЗОК трябва да гарантира устойчивост на болничната помощ
Пирогов извърши първата у нас операция на „пеперудено дете“
Внимавайте с котките и недосготвеното месо заради токсоплазмоза
Коментари
Напиши коментар14:46 | 4 мар 2017 г.
11:56 | 4 мар 2017 г.
10:12 | 4 мар 2017 г.
10:04 | 4 мар 2017 г.
08:49 | 4 мар 2017 г.
08:34 | 4 мар 2017 г.
08:26 | 4 мар 2017 г.
07:46 | 4 мар 2017 г.
Напиши коментар