Изпълнителният директор на Байерн Мюнхен Карл-Хайнц Румениге също даде кураж на младия универсален халф Джошуа Кимих, който направи феноменален старт на сезона, но в момента е твърда резерва.
"Ние имаме големи планове с него за в бъдеще. Той ще бъде наследникът на Филип Лам в дясната зона на защитата, това е ясно за всички. През следващия сезон Джошуа ще има сигурно титулярно място. Такива са плановете и на Карло Анчелоти", заяви Румениге пред телевизия "Скай".
Кимих записа 30 мача до момента във всички турнири през сезона, но едва половината от тях са като титуляр. Самият той изрази недоволство от статута си на резерва и веднага се заговори, че е желан от Манчестър Сити и бившия си отбор РБ Лайпциг.
"Разбира се, че не съм доволен от сегашната си ситуация. Треньорът знае, че мога да играя като шестица и отзад вдясно. Също така в центъра на защитата. Той има доста опции на кои постове да му пуска", заяви Джошуа.
Преди дни пък мюнхенските медии излязоха с новината, че младият германски национал тренира допълнително по собствено желание.








Ребъл Уилсън спечели дело за клевета, заведено от млада актриса
Втори път за три дни: Facebook пак се срина
Иранец уби българка в Нюрнберг
В Гърция забраниха тротинетките за младежи под 17 години
Доживотен затвор за сомалийските пирати, похитили кораба "Руен" на БМФ
Tesla най-накрая пусна велосипед
Nissan Leaf получи „гореща“ версия Nismo
Промяна за историята – Германия се предаде на електромобилите
Това е новото Peugeot 208
Трилогия с Бетербиев? Има дата и място за следващия бой на Бивол
Кристиан Пренга: Антъни Джошуа не е най-добрият в тежка категория
Ризван Куниев: След победа в Абу Даби искам някой от водещите в тежка категория
Логан Пол се отказа от идеята за мач с Пади Пимблет
Д-р Елена Домусчиева: Хроничната венозна болест не бива да се подценява
ЕМА одобри първото лечение за невроповеденчески симптоми при синдром на Рет
Д-р Анастасия Коркова: Плуването може да доведе до отит
Йога по време на бременност и кога е подходяща
Коментари
Напиши коментар00:07 | 16 мар 2017 г.
13:47 | 15 мар 2017 г.
21:15 | 14 мар 2017 г.
Напиши коментар