Изпълнителният директор на Байерн Мюнхен Карл-Хайнц Румениге разкри, че трансферните цели на клуба за новия сезон вече са ясни и са съгласувани с треньора Карло Анчелоти.
Баварците уредиха двама футболисти (Себастиан Руди и Никлас Зюле) на Хофенхайм в хода на кампанията и сега са се насочили към Леон Горецка от Шалке. Алексис Санчес от Арсенал пък от няколко седмици се води за основна цел на германския шампион.
"Вече дискутирахме трансферната политика с Карло и борда на директорите. Решихме кои са нашите трансферни цели. През следващия сезон ще имаме отбор, който ще бъде много добре подготвен да се бори за всички трофеи", увери Кале пред вестник "Зюддойче Цайтунг".
"Трябва да вземем решения, защото трансферната активност започва сега. Няма да споменавам никакви конкретни имена, но едно е ясно - за нас е важно качеството. Зюле се представя много добре и стана национал. Той е футболист, който може да ни бъде много полезен.
"Като цяло сезонът беше добър. Спечелихме титлата с 15 точки разлика. Това е доказателство, че сме работили добре през цялата кампания. Не е лесно да станеш шампион. За 5 години спечелихме 13 трофея и събрахме 105 точки повече от Борусия Дортмунд, който е втора сила в германия. това показва, че Байерн е нещо повече от завършен отбор", добави Румениге.







Делото "Матю Пери": Дилър на кетамин отива в затвора за две години
Мъж в тежко състояние бе транспортиран по въздух от Петрич до София
Геополитическа нестабилност: Украйна, Иран, САЩ и пренареждането на международния ред
Григор Димитров отпадна още на старта в Бордо след загуба от американец
Учени унищожиха COVID и грипни вируси чрез звукови вълни
Военен загина след удар в дърво край Карлово
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар19:49 | 27 май 2017 г.
17:59 | 24 май 2017 г.
17:38 | 24 май 2017 г.
16:14 | 24 май 2017 г.
15:46 | 24 май 2017 г.
15:33 | 24 май 2017 г.
14:59 | 24 май 2017 г.
14:58 | 24 май 2017 г.
14:47 | 24 май 2017 г.
14:33 | 24 май 2017 г.
Напиши коментар