Треньорът на Байерн Мюнхен Карло Анчелоти заяви иронично, че кани всички свои критици на голямо парти с много вино и обилна храна. Италианецът стана обект на критики след загубата с 0:2 от Хофенхайм и измъчената победа с 3:0 над Андерлехт, при която белгийците тормозеха именития си противник насред Мюнхен с човек по-малко.

"Много съм щастлив в Байерн и се надявам да остана до края на договора ми през лятото на 2019 година. Ако случаят не е такъв, ще намеря и друго решение. Имах хубав период в Англия, но това важи също така за Франция, Испания и Италия", коментира Карлето.

"Досега не съм бил в Китай, но човек никога не знае какво го чака. Това обаче не ме притеснява. За мен е ясно, че искам да работя още дълго време. Не е нужно да отговарям на хората, които критикувам нашата тактика или философия. Благодаря за съветите."

"Каня всички мои критици и им обещавам голямо парти. Ще бъде голям купон с фантастично вино и прекрасна храна. така ще можем да говорим спокойно за тактическите неща."

"Ясно е, че не сме на топ-ниво. Но имаме възможността да се подобрим бързо. Трябва да увеличим интензитета си, да играем по-вертикално. Връщат се играчи като Хамес, Боатенг, Тиаго и Видал. Те трябва да се подобрят. И аз съм сигурен, че ще заиграем на по-високо ниво", каза още специалистът.