Крилото Серж Гнабри беше избран от феновете на Байерн Мюнхен за най-добрия футболист на отбора за изминалия сезон 2018/19.
Германският национал спечели домашен дубъл още в първата си кампания на стадион "Алианц Арена". Любопитното е, че той се превърне в титуляр под ръководството на Нико Ковач.
23-годишният бързак получи 27.9% от гласовете на баварските привърженици от гласувалите близо 35 000 души. Втори остана най-добрият подавач на тима Джошуа Кимих с 25.6%, а третото място е за голмайстора на отбора Роберт Левандовски - 11.6%. Топ 5 се допълва от Франк Рибери (7.9%) и Никлас Зюле (4.6%).
Гнабри взе участие в 42 от общо 49 мача на мюнхенци, записвайки шест асистенции и 13 гола. Той беше избиран за играч на месеца два пъти. Преди два месеца президентът на Байерн Ули Хьонес определи Гнабри за изненадата на сезона и навярно това е повлияло при гласуването от феновете.








Спор за миналото: Закриването на Комисията по досиетата предизвика политически реакции
"Почивайте в мир, мили деца": Цветя в памет на загиналите на "Тракия" момчета (СНИМКИ)
Шофьорът от катастрофата с деца на "Тракия": Опитах да удържа камиона и да помогна
Горещите вълни в България ще са все по-чести, презастрояването допринася за жегата
Банки удължават срока за обмяна на левове в евро без такси след юни
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Моузес Итаума гледа към световна титла след Хргович
Бокеме се изправя срещу Де Соуса на SENSHI 32
Улрик Бокеме и Жури де Соуса в тежък сблъсък на SENSHI 32 Grand Prix
Еди Хърн обясни защо подписа с Иън Гари: Виждам в него бъдеща суперзвезда
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар