Германският хегемон Байерн Мюнхен се ориентира към стар познайник на пазара, информира френския вестник "Екип".
Според изданието баварците са хвърлили око на футболиста на Монако Бенямин Хенрихс, който направи име в Бундеслигата се екипа на Байер Леверкузен.
22-годишният германец не е доволен от игровите минути, които получава при монегаските и е започнал да мисли за трансфер. Мюнхенци пък се оглеждат за млади нови попълнения, които да вдигнат нивото на отбора.
В материала се казва, че двата клуба имат разминавания относно трансферната сума. Монако чака оферта от поне 35 милиона, за да седне на масата за преговори. В момента германците са готови да отделят 25 милиона евро за десния бек.







Вселената дава знак на четири зодии на 6 декември
Традиции и обичаи на Никулден
Уран във водата на Харманли, жителите ще разчитат на водоноски
Мъж е в болница след побой от 73-годишен в Казанлък
Tesla намали цената на Model 3 в Европа
Рембранд, Вермеер или Ван Гог – изберете сами
Audi готви още една изненада
Политик предложи премахване на червения светофар и знаците на пътя
Вижте резултатите от официалния кантар на SENSHI 29
Шон Стрикланд отказа участие на UFC 325 в Австралия – изчаква завръщане след санкцията
Какво да очакваме от SENSHI 29? Прогнози, фаворити, изненади?
Спортен лекар: Контузията на окото на Том Аспинал може да го извади от игра за дълго
Инфекция с Campylobacter при деца – как да я разпознаем?
Вода от розмарин и как помага тя на косата?
По-устойчиви доставки на лекарства: Съветът на ЕС подкрепи новия регламент за критичните медикаменти
Минимално инвазивна естетика - с нарастваща тенденция
Коментари
Напиши коментар12:05 | 12 юли 2019 г.
23:26 | 9 юли 2019 г.
20:45 | 9 юли 2019 г.
Напиши коментар