Легендата на Байерн Мюнхен Лотар Матеус смята, че баварците са фаворити срещу Челси в осминафиналната битка между двата отбора и дори вярва, че Ханзи Флик и неговите момчета имат сили за требъл този сезон.
"Байерн е ясният фаворит срещу Челси. Това вече не е големият Челси от миналото с играчи като Балак, Тери, Лампард и Дрогба. Това е млад отбор, който сега минава през преходен период", сподели Матеус пред вестник "Абендцайтунг".
"Затова и мисля, че ако Байерн изиграе два "нормални" мача, ще продължи напред. Като качество Байерн е доста пред Челси. Във Висшата лига сините са четвърти, на 30 точки зад Ливърпул. А и Нголо Канте е контузен. Челси вече няма предишния си блясък."
"Що се отнася да големия фаворит в Шампионската лига, за мен Ливърпул си остава №1 заради силното си представяне във Висшата лига. Не си правя изводи само от един мач и Ливърпул има качествата да елиминира Атлетико Мадрид в реванша. През миналия сезон мърсисайдци го показаха срещу Барселона."
"В Байерн отново цари спокойствие, откакто Флик пое отбора. Сравнявам го с периодите на Юп Хайнкес. В клуба всички са задружни. От феновете до отбора. Ханзи успява да достигне до всички в отбора и е на високо ниво като треньор и по отношение на комуникацията."
"За мен е напълно възможно Байерн да спечели требъл, но за целта всичко трябва да си пасне до края на сезона. Важното е играчи като Люка Ернандес и Кингсли Коман да останат здрави, защото често се контузват", добави Матеус.







В Гърция се провежда 24-часова стачка
Католици от цял свят почетоха Богородица във Фатима (СНИМКИ)
Нови 9 депутати от "Прогресивна България" положиха клетва в НС
Петков: Моделът на Путин не е мир, а пауза преди нова инвазия
Звезда от НБА почина от свръхдоза
Колко бързо би свършила войната в Украйна, ако Путин "изчезне"?
Йорданова: Реформата в съдебната власт е в начална фаза
От ДПС искат парламентарна комисия за случая "Петрохан"
Хибридът ви харчи твърде много? Ето къде грешите
Автопилотът на Tesla носи десетки милиони долари печалба
Край на ерата Saab: последните произведени автомобили се продават
Европа вече е инвестирала 200 милиарда евро в електромобили
Байсангур Сусуркаев посочи трима възможни съперници след UFC 328
Ярослав Амосов е готов за големите имена след UFC 328
Лас Вегас ще приеме Световното първенство по борба през 2027 година
Василий Ломаченко се завръща
Делир в напреднала възраст – спешно състояние, което често се бърка с деменция
Афазия – когато думите изчезват
Имунотромбоза – как имунната защита води до запушване на микросъдовете?
HIIT тренировки – кога са подходящи и кога не
Коментари
Напиши коментар18:41 | 24 фев 2020 г.
12:50 | 24 фев 2020 г.
12:15 | 24 фев 2020 г.
12:06 | 24 фев 2020 г.
11:51 | 24 фев 2020 г.
11:41 | 24 фев 2020 г.
11:33 | 24 фев 2020 г.
10:55 | 24 фев 2020 г.
10:54 | 24 фев 2020 г.
10:27 | 24 фев 2020 г.
Напиши коментар