Отказалият се от футбола миналото лято Ариен Робен призна, че е имал желание да се завърне на терена.
Крилото изкара точно 10 години в Байерн Мюнхен и изненадващо реши да прекрати кариерата си, макар да беше свързван с няколко класни отбора. Той записа 144 гола и 101 асистенции в 309 мача за баварския колос, печелейки 8 пъти Бундеслигата.
"В началото футболът изобщо не ми липсваше. Но след това се появи една фаза, в която отново ме гъделичкаше и си казвах, че навярно ми се играе още", сподели Робен, цитиран от "Абендцайтунг".
"Все още имам това усещане. Но с този вирус периодът е много странен за всички. Ако ще се връщам, трябва да е сега! Аз си оставам спортист, имам нужда да спортувам."
"Трябва да призная, че този сезон пропуснах доста мачове на Байерн, защото бях ангажиран. Никога не съм можел да правя планове в личен план, но сега имам тази възможност. бъдещето ми? Нямам нищо конкретно като замисъл", допълни нидерландецът.








Централна емисия
Седмичен хороскоп за периода от 29 юни до 5 юли
Путин призна: Преминаваме през труден период, обеща да се справи с предизвикателствата
Рекордна температура от над 36 градуса измериха в Русе
След земетресението във Венецуела: 33 души са спасени живи, хиляди все още са в неизвестност
Гълъб Донев: Спряна е обществена поръчка за 490 млн. евро за мантинели
Ето едно уникално Ferrari, за което вероятно не сте чували
Кражбите на емблеми отново са на мода
Блестящ и спокоен, Никола Цолов взе четвърта победа за сезона
Малък стикер на стъклото спасява човешки животи
Шампионска титла и два сребърни медала за България от Европейското по сумо
Зандър Заяс прие с достойнство първата загуба в кариерата си
Рафаел Физиев предизвика Чарлс Оливейра
Резултати от UFC Fight Night 280
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар12:59 | 28 апр 2020 г.
Напиши коментар