Барселона и Байерн Мюнхен се разбраха да удължат договора за наем на Филипе Коутиньо с още два месеца заради извънредната обстановка покрай коронавируса.
Най-скъпата покупка в историята на каталунците трябваше да се завърне на стадион "Ноу Камп" днес, но топлите отношения между двата клуба дадоха резултат и той остава в Мюнхен до края на август.
Според вестник "Билд" Коутиньо се съгласил заплатата му в следващите два месеца да бъде орязана с цели 50%. Самият футболист не крие желанието си да остане в Бавария и за по-дълъг период от време, но германският хегемон не иска да плаща висока сума за правата му.
В договора между двата клуба е записано, че бразилецът може да бъде закупен за 120 милиона евро, като испанският шампион е готов на сериозна отстъпка. Говори се, че исканата сума може да бъде 80 или дори 70 милиона евро.








Киселова: Радев да спази предизборното обещание и да разгради модела Борисов-Пеевски
Достъпна Витоша: Лифтовете се използват за натиск от частни собственици
Ваканционни острови в опасност: Змийска инвазия застрашава Ибиса и Майорка (+ВИДЕО)
Рекордна корупция за 27 години в България - как се стигна дотук?
Нови 25 чуждестранни шофьори са назначени в градския автобусен транспорт в София
Димитър Марков: В България продължава да няма осъдени за корупция
Комунистите в Русия искат конфискуване на 30 трилиона рубли за "купуване" на победа в Украйна
"Достъпна България": Има достатъчно рампи, ескалатори и асансьори в метрото
Toyota отива на съд за плагиатство
Бензиностанция предложи награда за залавяне на крадец на гориво
Защо Bugatti Tourbillon използва самолетни гуми
Новата стратегия на Porsche: По-малко продажби, повече печалби
Арман Царукян посъветва Илия Топурия да не приема бой с Пади Пимблет
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
Енчо Керязов награди европейската вицешампионка по карате Теодора Цанева
Седем медала за българските таекуондисти на Европейското клубно първенство
179 научни доклада представиха бъдещето на психичноздравните услуги на конференцията ENMESH в София
Над 30 населени места в Родопите вече разполагат с модерна ЕКГ апаратура за кардиологична диагностика
ВМА модернизира ключово звено за лечение на най-тежките пациенти
Министър Ивкова: Ако искаме стабилно здравеопазване, трябва да задържим младите кадри с реални решения
Коментари
Напиши коментар16:58 | 2 юли 2020 г.
10:11 | 2 юли 2020 г.
00:12 | 2 юли 2020 г.
00:06 | 2 юли 2020 г.
22:38 | 1 юли 2020 г.
21:28 | 1 юли 2020 г.
15:58 | 1 юли 2020 г.
15:29 | 1 юли 2020 г.
Напиши коментар