Ситуацията на Роберт Левандовски стигна до точката на кипене. Нападателят трябваше да се яви вчера в съоръженията на Байерн Мюнхен, за да се присъедини към предсезонната подготовка на баварския отбор, въпреки факта, че е повтарял цяло лято, че иска да напусне клуба.
Той премина медицинските прегледи и днес трябва да тренира. Той разчита, че ще се стигне до споразумение, за да напусне отбора и се надява Барса да отговори на исканата от баварците оферта. Картината не е приятна и за Байерн. Германците искат той да остане и са му поставили цена от 50 милиона евро. Барса възнамерява да намали тази цифра, но германците са особено решени да я достигнат.
Във всеки случай в офисите на германския клуб вече е ясно едно: тази сапунена опера трябва да бъде разрешена тази седмица. По-точно преди събота, когато е представянето на отбора, отбелязва "Труд". Ако Лева ще си тръгва, трябва да е преди тази дата.
Така преговорите трябва да се активизират тези дни. Шави също иска ситуацията да се разреши възможно най-скоро. Той, от гледната точка на треньор на Барса, се надява нападателят да се присъедини възможно най-скоро към тима му и дори може да се включи в американското турне на отбора. Каталунците заминават този уикенд за Маями.








Най-късметлийският ден за всяка зодия през юли 2026
Скариди с бяло вино и чесън - лесна и ароматна рецепта
Жълт код за опасно горещо време в 14 области на България
"Децата за мир на планетата": Посланието на тазгодишната Асамблея на мира
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет
7 знака, че живеете в „тих развод“
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Физиев с брутален нокаут в Баку
Шара Булет оцеля след нокдаун и пречупи Мишел Перейра в Баку
Матеус Камило с гръмка победа над Садихов пред родната му публика
Станислава Атанасова със сребро на европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар10:38 | 14 юли 2022 г.
01:36 | 14 юли 2022 г.
21:07 | 13 юли 2022 г.
21:06 | 13 юли 2022 г.
21:04 | 13 юли 2022 г.
16:23 | 13 юли 2022 г.
14:52 | 13 юли 2022 г.
13:31 | 13 юли 2022 г.
13:29 | 13 юли 2022 г.
13:29 | 13 юли 2022 г.
Напиши коментар