Байерн Мюнхен ще опита да привлече дефанзивен халф и десен краен защитник през зимния трансферен период, съобщава списание Кикер.

Евентуални нови футболисти точно на тези два поста ще бъдат изключително важни за шампиона на Германия, а старши треньорът на "червените" Томас Тухел вече работи върху подсилването на състава заедно със спортния директор на клуба Кристоф Фройнд.

Конкретните имена на играчите все още не се споменават. Тухел смята, че баварците трябва да имат доста по-голям брой дефанзивни футболисти в отбора си.

Байерн Мюнхен заема първо място в класирането в германското първенство с 13 спечелени точки след 5 изиграни кръга. Баварците спечелиха 11-та поредна титла в Първа Бундеслига през пролетта на 2023 година.