Йосип Станишич от Байерн Мюнхен каза, че е било "глупаво" от негова страна да бутне момче, което подава топките, в добавеното време на мача от Шампионската лига срещу Интер Милано.
Равенството 2:2 в реванша на "Сан Сиро" класира домакините за полуфиналите с общ резултат 4:3, а "баварците" отпаднаха от надпреварата.
Германците искаха да стигнат до късно попадение, когато защитникът Станишич се опита бързо да върне топката в игра, бутайки момчето на земята от разочарование, когато то хвърли топката далеч от него.
Резервната скамейка на Интер скочи на крака, за да се разправя срещу бранителя, който не получи наказание от рефера.
"Всеки отбор в света иска да бави време, когато води. Беше малко глупаво от моя страна да бутна момчето", каза Станишич пред германския вестник "Абенцайтунг".








Юли 2026 носи силна трансформация за 3 зодии
18-годишен шофьор е в критично състояние след тежка катастрофа в Русе
"Сецесион - Музите на Душата": Пътуване през епохи и емоции на 28 юни в София
Кремъл: Само ядрените оръжия в момента ни защитават от световна война
Червен вандализъм на паметника на Гунди и Котков
Шишков от НС: Държавата се връща, беззаконието във Варна ще спре да се вихри
КЗК разреши сделката в Левски, Сираков джироса акциите
Акционери в Nissan искат Карлос Гон обратно начело
Защо редовите 6-цилиндрови двигатели не стават за масови модели
Dacia Sandero отново е най-продаваният модел в Европа
Напук на екологията - европейски държави вдигат максималната скорост
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Хейни загатна за мегасблъсък с Жервонта Дейвис
Бен Уитъкър срещу Ричард Ривера за сребърната титла на WBC
Появи се видео от ареста на Дъстин Порие на летището в Атланта
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво са автоимунните заболявания?
Рани от залежаване в напреднала възраст – защо обездвижването уврежда кожата?
Коментари
Напиши коментар16:41 | 17 апр 2025 г.
Напиши коментар