Звездата на Нюкасъл Юнайтед Антъни Гордън е отворен за смяна на Висшата лига с Бундеслигата, като Байерн Мюнхен засилва интереса си към английския национал.
Фланговият футболист се очертава като една от основните трансферни цели за баварския гранд. През следващите седмици се очаква Байерн Мюнхен да проведе официални срещи с представителите на Гордън, за да обсъдят личните условия, информира телевизия Sky Sport Switzerland.
Стратегията на германския клуб е първо да се съсредоточи върху постигането на споразумение с футболиста, вместо да се впуска директно в преговори между клубовете.
Смята се, че движещ фактор зад позитивната настройка на 25-годишния футболист е примерът на Майкъл Олисе и бързото му адаптиране в Байерн след трансфера от Кристъл Палас.
Ръководството на Нюкасъл вече е започнало да идентифицира потенциални заместници на Антъни Гордън и да установява контакт с някои от тях, за да гарантира, че тимът няма да остане без попълнения, ако сделката бъде финализирана.








МЗ е загубило над 300 млн. евро по ПВУ за болници и психиатрии
Добрият пример: Ученици помогнаха за залавянето на пиян шофьор с 3,18 промила в Бургас
Централна прогноза
Земеделци пред фалит: Притискат ги за по-евтини изкупни цени
Европейците вече не виждат САЩ като съюзник
"Не се свенят от тероризъм": Путин атакува противниците на Русия
СДВР разследва твърдения за заплахи към пострадали при катастрофата на „Челопешко шосе“
Близки на Васил, който уби четирима на "Челопешко шосе", обвиниха шофьора на автобуса за катастрофата
Apple CarPlay получи дългоочаквана функция
Първото мексиканско EV събира шестима и струва 8600 долара
Ремарке с фойерверки избухна на магистрала
Произведено в ЕС ще важи за автомобили от Япония и Южна Корея
Франк Бруно: Възрастта може да се окаже проблем за Тайсън Фюри срещу Антъни Джошуа
Илия Топурия към Гейджи: Ще те сломя на UFC Freedom 250
UFC Freedom 250: Бойна карта
Кой казва истината? Стрикланд отговори на Дейна Уайт
ВМА организира безплатни прегледи за пациенти с атопичен дерматит
Още 12 военни парамедици завършиха обучението си във ВМА
“Майчин дом“ и НКБ спасиха бременна с аортна дисекация и близнаците ѝ
Ебола – защо инфекцията остава тежка и трудна за овладяване?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар