Голмайсторът на Атлетико Мадрид Диего Коста вярва, че отборът му може да спре суперзвездата на Барселона Лео Меси, когато двата тима се срещнат утре.
Двубоят на „Калдерон“ е от голямо значение, тъй като столичани са с равни точки с каталунците на върха и този мач може би ще покаже дали Дюшекчиите наистина са готови да се борят за титлата до края.
„Меси си е Меси. Той не игра известно време, но сега е на линия и амбициран за победи. Ние обаче сме спокойни и аз зная, че разполагаме с хора, които могат да го спрат“, заяви бразилецът с испански паспорт.
„Дали този мач е решаващ за титлата? Не. Той е много важен, но до края има достатъчно време. Ще бъде хубаво да го спечелим, но по-важното е да останем в челото колкото се може по-дълго“, добави той.
„Ясно е, че играем срещу най-добрия отбор в света, но сме домакини и имаме качества да ги затрудним. Най-важното е да играем като отбор и да спазим указанията на треньора. Убеден съм, че изходът може да е добър за нас, но за целта трябва да се потрудим здраво. Това, че не съм вкарвал в два поредни мача не ме притеснява“, каза още Коста.








СО: Въздухът в София е чист след пожара край "Люлин", няма да предприемаме мерки
Призив за помощ: Спасителят на Сашко от Перник пострада тежко при инцидент
Рецепта от тефтера на баба: Таратор
СО: Въздухът в София е чист, насладете се на уикенда
Деца караха е-тротинетки в училищен двор, глобиха родителите
Ferrari 550 с атмосферен V12 се завръща в нов вариант
Влогър изкупи 200 изоставени коли наведнъж
Tesla с 25% ръст на продажбите най-вече заради Европа
Деца превърнаха Ferrari за 530 000 долара в пързалка
Джордан Бъроуз дебютира в RAF срещу Шон Брейди
Уилям Скъл се завърна на победния път с успех в Германия
Усик преговаря със Zuffa Boxing за прощален мач срещу Дионтей Уайлдър
Лиъм Паро преговаря за шампионски мач срещу Мани Пакиао
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментар15:07 | 10 яну 2014 г.
12:41 | 10 яну 2014 г.
Напиши коментар