Треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне отнесе 8 мача наказание заради изгонването си в началото на реванша с Реал за Суперкупата на страната в петък. Той е глобен и с 4805 евро.
Голямата санкция е най-вече заради това, че аржентинецът си позволи да потупа четвъртия съдия по врата след спор с него край страничната линия и заради това е наказан с 4 срещи и глобен с 3000 евро.
Той получава 2 мача заради бурните си протести, както и заради това, че след като бе отстранен от рефера Фернандес Борбалан, остана на трибуните, откъдето си позволи да дава инструкции на футболистите си, а това е абсолютно забранено.
Четири от мачовете Симеоне ще изтърпи следващия път, когато негов отбор играе за Суперкупата на страната, а останалите 4 са в първенството, така че той няма да има право да стои на пейката в двубоите с Райо, Ейбар, Реал и Селта, като трябва да бъде на линия за мача с Алмерия през септември.
От Атлетико имат 10 дни да обжалват наказанието, което със сигурност ще се случи. Вчера самият аржентинец заяви, че след като е допуснал грешка трябва да понесе последствията за нея, с което показа, че е готов да приеме санкцията, но може би се е надявал, че тя няма да бъде чак толкова солидна.







Банско откри ски сезона с атрактивна програма
Как да укрепим връзката с любимия според зодията
Георги Тошев: Не е страшно да те отхвърлят, страшно е да те неглижират
Мария Захарова към ЕС за замразените руски активи: Мошеници
Росен Плевнелиев: Пътят пред Румен Радев е категорично разчистен
Пускат за движение нов 3-километров участък от АМ „Хемус“
Гасиев след нокаута срещу Пулев: Този удар беше старателно планиран
В Гърция семейство с 3 деца от един и същ датски донор е загубило едно дете от рак
10 много яки функции на новия Mercedes GLB
Най-икономичните коли на старо
Genesis показа уникално комби
Haval H9 вече изминава 1400 км без зареждане
От БФ Бокс благодариха на съдиите
Конър Макгрегър се ожени за Дий Девлин във Ватикана
Наш талант в битка за медал от Европейското първенство днес
Всички бойци преминаха кантара преди UFC Fight Night 266 в Лас Вегас
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар19:22 | 25 авг 2014 г.
19:12 | 25 авг 2014 г.
19:10 | 25 авг 2014 г.
19:08 | 25 авг 2014 г.
19:05 | 25 авг 2014 г.
19:03 | 25 авг 2014 г.
Напиши коментар