Атлетико Мадрид постигна впечатляваща победа с 5:1 насред Москва срещу Локомотив и с общ резултат 8:1 се класира за 1/4финалите на Лига Европа.
Анхел Кореа вкара гола на успокоението още в 15-ата минута и въпреки че скоро след това Ръйбус изравни, испанците не оставиха съмнение в превъзходството си.
Веднага след паузата Саул даде аванс на Атлетико, а след това Фернандо Торес вкара два бързи гола, преди в края Антоан Гризман да направи унижението на руснаците пълно.
Не всичко обаче завърши добре да гостуващия тим, след като защитникът Филипе Луис получи сериозна контузия при една ситуация, когато бе настъпен от Едер и дори има опасения, че дори може да става дума за фрактура на крака.
„Дано да не е нещо сериозно, но естествено сме притеснени“ заяви треньорът Диего Симеоне. На бразилеца предстоят нови тестове, а в тима ще стискат палци и мускулните проблеми на Хуанфран да не са тежки.







На 5 ноември наблюдаваме най-ярката Суперлуна за годината
Разследват опасни ли са за живота модерните дръжки на вратите на Tesla
Краматорск, емблематичната жп спирка на фронтовата линия, е затворена за "неопределен период“
Гората.бг подарява 500 000 дръвчета за възстановяване на опожарени гори
Cadillac сложи космическа цена на своя флагман
Японци развенчаха мита за LED фаровете
Eто го новото Renault Twingo
5 проблема, които нискокачественото гориво причинява
Националите на лагер в Гърция преди Европейското първенство в Будапеща
Девин Хейни: „Кроуфорд вече е постигнал всичко, време е да се оттегли“
Валтър Уокър: „Не съм готов за топ 10 на тежка категория в UFC — имам още много да уча“
Агит Кабайел ще защитава временната си титла на WBC на 10 януари в Германия
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар