Наставникът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне беше видимо разочарован след последния съдийски сигнал на мача с Байерн Мюнхен, завършил 1:1.

Баварците бяха надиграни с експерименталния си състав, но се добраха до точката след гол на Томас Мюлер в края на мача и така "дюшекчиите" ще трябва да треперят при визитата си на Залцбург следващата седмица.

"Ние изиграхме брилянтно първо полувреме. Стояхме добре и в първите 20 минути след паузата, контролирахме играта. Но после те получиха тази дузпа. Най-важното е, че подобряваме играта си, но ще трябва да бъдем по-точни пред гола другата седмица.

Важното е, че вървим в правилната посока. Момчетата работят здраво и се намират в добра форма. Ще подобрим точността си. Хареса ми колко спокойно контролирахме топката. Сега ни предстои тежко гостуване в Залцбург. Те се борят здраво, така че няма да ни е лесно", сподели Чоло.