Испанският шампион Атлетико (Мадрид) обяви привличането на капитана на Удинезе Родриго де Паул.
По трансфера се работеше повече от месец. Футболистът вече е преминал медицинските тестове и е подписал договор за пет години, съобщават от клубния сайт.
Аржентинецът спечели Копа Америка през изминалия уикенд и по всяка вероятност "дюшекчиите" са чакали края на турнира, за да представят новото си попълнение.
Де Паул направи силен сезон, като се отчете с 9 гола и 11 асистенции в 38 мача във всички турнири. Аржентинският национал вече има опит в Ла Лига заради престоя си във Валенсия, където игра между 2014 и 2016 година.








Рецепта за тиквички с чесън и копър на тиган
Какво не знаем за траките и старите българи?
Моторист загина в Русе
Как да се предпазите от кърлежи това лято?
Ямал: Мечтал съм да бъда на Световното, последният турнир гледах от класната стая
Германия започва масова депортация на афганистанци
30-годишен моторист загина при катастрофа в Русе
Последното Lamborghini с чист V12 вече струва двойно
Ford жертва по един двигател на ден, за да реши големия си проблем
Електромобилите с голям пробег се превръщат в проблем
Най-добрият двигател на Maserati става хибрид, но не и PHEV
Дейна Уайт за оплакванията на Алекс Перейра: Той не е човек, който търси оправдания
Джъстин Гейджи: Не мисля за отказване, а Топурия няма да получи незабавен реванш
Виктор Скерлев с бронз от Големия шлем в Монголия
Терънс Крауфорд не прие оправданията на Ерол Спенс за битката им през 2023 година
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
Коментари
Напиши коментар18:30 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар