Виляреал и Атлетико (Мадрид) завършиха при зрелищно равенство 2:2 в мач от 20-ия кръг на испанската Ла Лига. Домакините обърнаха резултата, но гостите успяха да възстановят равенството в края на двубоя, пише БНР.

В 10-ата минута Анхел Кореа успя да овладее и да шутира от дистанция красиво в центъра на вратата и преодоля Херонимо Рули за 0:1.

В 29-ата минута домакините възстановиха равенството Пау Торес бе на точното място в наказателното поле и вкара в мрежата на Ян Облак.

В 58-ата минута Вилярел достигна до втори гол, след като Жерар Морено асистира на Алберто Морено, който реализира във вратата на гостите.

Но малко по-късно „дюшекчиите“ възстановиха равенството - 2:2, след като Жорфи Кондогбиа овладя и стреля в средата на вратата, реализирайки в мрежата на Херонимо Рули.